1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Audi wypuszcza model TT Forza Motorsport 3 Edition

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez TymonPRO, Październik 17, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Wczoraj na Torze Poznań odbył się przedpremierowy pokaz gry Forza Motorsport 3, o którym więcej napiszemy, gdy tylko dojdziemy do siebie po targach PGA. Co ciekawe, na prezentacji obecni byli również przedstawiciele Audi, którzy zapowiedzieli, że firma wypuści specjalną edycję modelu TT z logo Forza Motorsport 3.

Auto ma się wyróżniać nie tylko gustowną grafiką na karoserii, ale także specjalnym zestrojeniem parametrów jezdnych. To ciekawa inicjatywa, pozostaje jednak pytanie ilu ludzi jest jednocześnie fanami gry, Audi TT i stać ich na taki samochód. Niemniej miło, że obie branże - gier i motoryzacyjna, coraz ściślej ze sobą współpracują. Zresztą to, że firmy motoryzacyjne zaczynają poważnie podchodzić do zagadnienia widać już choćby po tym, że w tym roku w grach wyścigowych w końcu pojawił się Bugatti Veyron.

http://polygamia.pl/Polygamia/1,953...zcza_model_TT_Forza_Motorsport_3_Edition.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. SzpadyzorPL

SzpadyzorPL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    Lepsze by było Audi R8 , TE TETKA to auto dla pań ze wsi , pseudo biznesmenek ...

4. DIS-MAN

DIS-MAN Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    szpadyzorpl
    Najgorszy PES jest lepszy od najlepszej "FYFKI"

no ok ale dlaczego oni tacy przygarbieni bo tym boju biegaja.

5. Rutkoszczak

Rutkoszczak Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak by się na to nie spojrzało to jest robione jako reklama dla Forzy, podejrzewam, że audi dostanie sporą sumę za to że zrobi takie auto

6. babel77

babel77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Raczej audi dało sporą sumę t10 za reklamę samochodów (patrz okładka itp)

7. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    no ciekawe kto się połasi na takie auto...

8. nortix

nortix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Rzesz
    Audi TT jest moim ulubionym autkiem odkąd tylko pojawilo sie na rynku wiec... ja bym sie z checia połasił;) gdyby mnie oczywiscie bylo stac na nie...

p.

9. pilarek

pilarek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A ja muszę Cię zasmucić bo mam nowe audi tt na które mnie stać jednak nie jestem ani panią ze wsi ani pseudo-biznesmenką, no jednak nie stać mnie na R8 zapewne tak jak i Ciebie na nowe tt, więc uwaga trochę nie miła. Co do auta to reklama jest i dla audi, ale i dla gry więc kazdy czerpie korzyści.

10. SzpadyzorPL

SzpadyzorPL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    Nawet jakby było stać to bym nie kupił TT , są inne , lepsze auta w tej cenie a może nawet niższej ...

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum