1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Audio Adapter oryginał czy zamiennik

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Williusz, Luty 10, 2010.

1. Williusz

Williusz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, chcę wyprowadzić dźwięk 5.1 na ampituner z Xboxa 360 i znalazłem dwie interesujące mnie oferty:
    XBOX360 Audio Adapter NOWE ! (912361384) - Aukcje internetowe Allegro
    ORYGINALNY KABEL AUDIO ADAPTER XBOX 360 MICROSOFT (901853567) - Aukcje internetowe Allegro
    wizualnie poza elementami Microsoftu się nie różnią zbytnio, więc czy warto przepłacać. Może są nawet z tej samej fabryki, gdzie dają dwa wzory wykończeń. Czy nie będzie to kolidowało z obrazem i dźwiękiem przesyłanym przez HDMI. Więc czy bez straty jakości dźwięku mogę wybrać tańszy adapter ? Z góry dzięki z podpowiedź. Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Denpasar

Denpasar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgorzelec, Poland
    ja bym wolał jednak kopić oryginalny produkty M$ są dobrej jakości a zmieniki jak to zmieniki na czymś trzeba oszczędzać " jakość "

4. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    kupuj tańszy to jest to samo

.

5. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Ja od zawsze jadę na orginalnych akcesoriach microsoftu i nigdy się na nich nie zawiodłem.
    50zł to nie jest na tyle wielka kwota, żeby bawić się w podróby.

6. Williusz

Williusz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Widzę, że zdania są podzielone. Więc mam pytanie uzupełniające, czy ktoś korzysta z nieoryginalnego adaptera i jak się sprawuje ?

7. Denpasar

Denpasar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgorzelec, Poland
    ja mam oryginalny i polecam ci to samo różnica w cenie to tylko 15 zł a jak zmienik okaże się do pupy to będziesz z 45 zł w plecy i tak będziesz musiał kopic oryginała

Wczytywanie...

Poleć forum