1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Audio Adapter

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez KoRnick, Sierpień 11, 2009.

1. KoRnick

KoRnick Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam,

Zależy mi bardzo na czasie i zastanawiam się nad kupnem audio adaptera, a kabel hdmi też by się przydał.

Nie wiem czy jest jakaś różnica i czy lepiej kupić oryginalny MICROSOFT Adapter czy może taki 'niemicrosoftowy' zestaw:
    Kod:
    http://www.allegro.pl/item700660278_audio_adapter_kabel_hdmi_nowe_sklep_poznan.html
    Bardzo proszę o rady. Dzięki. ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Brabus535

Brabus535 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    zdejmij obudowe z oryginalnego kabla i nie wydawaj wogóle kasy na ten adapter.Za te pieniądze kup sobie porządny kabel HDMI i tyle.

4. KoRnick

KoRnick Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No, a kabel hdmi i kabel optyczny ? Inwestować w nie cenowo czy kupić tańsze, bo słyszałem, że nie ma to różnicy ? Jak jest ?

5. hypnos

hypnos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    JO81SX
    Co do kabla HDMI to do dlugosci 5m teoretycznie nie musisz sie wysilac finansowo. Jezeli chodzi o optyka to nie wiem jak sprawa wyglada.

Na Twoim miejscu kupilbym najpierw jakies tansze egzemplarze i sprawdzil.

6. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38

Porządny kabel HDMI? Każdy nawet najtańszy będzie porządny przecież to przesył cyfrowy.

Wczytywanie...

Poleć forum