1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Audio do xbox 360.

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez ColoringWyso, Listopad 18, 2010.

1. ColoringWyso

ColoringWyso Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Chciałbym kupić do mojego xboxa sprzęt audio , aktualnie gram na mikrowieży z dwoma głośnikami.
    Głównie chodzi mi o to aby mieć więcej głośników 5-6.
    Jako iż mam mało pieniędzy kupno kina domowego odpada , no chyba ,że znajdzie się jakieś do 400 zł.
    Pomyślałem czy nie kupić głośników do komputera , które podepnę do konsoli , patrząc na allegro do 400 zł mam bardzo duży wybór.
    Tylko czy jakość dźwięku mnie zadowoli ?

Na przykład GŁOŚNIKI DO KOMPUTERA CREATIVE INSPIRE T6160 5+1 (1307065765) - Aukcje internetowe Allegro
    Pokój w którym gram jest mały , ma 3x4m
    Nie jestem jakimś audiofilem , tak naprawdę w ogóle nie znam się na dźwięku , lecz po prostu chciałem uzyskać efekt przestrzennego dźwięku , czuć się w trakcie gry jakbym był w samym środku akcji.
    Jeżeli znacie jakieś zestawy godne polecenia to proszę napisać

Czy jakość dźwięku będzie wyższa czy niższa od mojej mikrowieży ?
    Posiadam LG lx-m140 , najzwyklejszą i jedną z tańszych.

2. Lotnik421 Xbox One

3. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    Same głośniki tobie nie wystarczą, potrzebujesz jeszcze np wzmacniacz z wejściem optycznym i dekoderem dźwięku przestrzennego.
    Karty dźwiękowe w kompach rzadko dysponują taką opcją.
    Poza tym polecam opcje szukaj, sporo jest tematów na forum o głośnikach i zestawach 5.1

4. MuNNek

MuNNek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdańsk
    Oczywiscie lepiej jest podłaczyc przez amplituder masz ze tak powiem wiecej opcji wtedy , ale do tej kwoty i jezeli szukasz głosnikow komputerowych to polece ci Logitech - X540 moj znajomy ma i zachwala sie nimi sam sie zastanawiam nad ich kupnem ale mam zamiar je podłaczyc pod pc ; )

5. MaverickPL

MaverickPL Guest

No wlasnie czy Cie zadowoli....
    Nie uwazasz ze bylo by latwiej gdybys sam sobie odpwoiedzial na to pytanie?

Gdybys byl audiofilem, nie zapinal bys glosnikow 5+1. Ba, nie zapinal bys zadnych glosnikow do komputera/konsoli...

Bedzie taka sama.
    Moze beda graly ciut glosniej, moze ciut ciszej. Specjalnie nic sie nie zmieni.
    To cale 5+1 to tez pic na wode moim skrimnym zdaniem.

Jesli juz brakuje ci dolu i bardzo chcesz miec plastikowe plaskie dudniace umc umc... to kup po prostu glosniki z wooferem 2+1.
    Jakosciowo w tej samej cenie powinny byc ciut lepiej wykonane niz 5+1, a basy bedzie ci zalatwial woofer, jesli to co bedzie z siebie wydawal mozna nazwac dzwiekiem w pelni tego slowa zanaczeniu :)

Mhm... ciekawe bardzo coz za wiecej opcji bedzie wtedy mial i do czego one maja byc mu potrzebne.

6. Dragon_2009

Dragon_2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    po pierwsze: nie uzyskasz 5.1 z głośników podpiętych do konsoli
    po drugie: aby uzyskać 5.1 bezpośrednio z konsoli wymagane jest podłaczenie przez wyjście OPTYCZNE (toslink)
    po trzecie: możesz podpiąc konsloę do amplitunera (np. od kina domowego) poprzez 2xchinch i dopiero na 5.1 (poprzez DSP)
    po czwarte:
    chyba nigdy nie grałeś z użyciem 5.1 z kina domowego.

Wczytywanie...

Poleć forum