1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Audio duże wzmocnienie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez grequ22, Październik 14, 2012.

1. grequ22

grequ22 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Wszyscy piszą o problemach z podłączeniem audio 5.1, brakiem lub zbyt cichym dźwiękiem.
    Ja natomiast chyba mam coś na odwrót :) Posiadam x360 slim oraz głośniki genius 5050 V2. Standardowo pod analog 5.1 podłączyłem kompa ale mają one jeszcze wejście na 3 zewnętrzne źródła 2ch. Podłączyłem więc tuner kablowy i xboxa. O ile z tym pierwszym nie ma problemu to xbox zachowuje się dość dziwnie. Korzystam z adaptera HDTV - do LCD mam komponent a 2ch analog podłączyłem do głośników.
    Problem jest w nadmiernej głośności, tj nawet jak zjadę do "0" na głośnikach to i tak słyszę wszystko z xboxa (tak powiedzmy jest to odpowiednikiem 10-15% normalnej głośności jakbym korzystał z podłączenia do TV). Taka głośność jest wystarczająca do grania wieczorem ale czasami chciałbym jeszcze ciszej.
    Zmieniałem już wejścia w głośnikach ale nic nie pomogło. Jeśli nacisnę "Mute" na pilocie to rzeczywiście głośność jest odcinana i nic nie ma.
    Czy ktoś korzysta z tych głośników i ma ten sam problem ? Tak jakby wzmacniały tak mocno sygnał że zawsze coś słychać. Wszystko jest na "0".
    W xbox nie znalazłem żadnych ustawień do audio - a te dostępne dotyczą tylko wyjścia cyfrowego.
    Dzięki za info.

Wczytywanie...

Poleć forum