1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Audio: Słuchanie muzyki bez adapteru na dysku.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Gruby12, Czerwiec 26, 2008.

1. Gruby12

Gruby12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam w tym poradniku opisze jak sluchac muzyki na xboxie bez uzywania adapterow do przechowywania danych

Potrzebne bądą:

1.windows media Player 11 na winXP z Service Pack 2 lub Vista z Media player
    2.podlaczenie do xbox live UWAGA jezeli nie uzywasz routera komputer niestety musi byc wlaczany do sluchania jezeli posiadasz przez router bedzie szlo
    3.umiejetnosc czytania ze zrozumieniem
    4.internet przynajmiej 1 mbit
    A więc właczasz Xboxa oraz Windows media Player klikasz Biblioteka klikasz na strzalke zaraz pod tym i klikasz udostepnianie multimediow(SCREEN NR 1)

pokazuje sie ikonka xboxa i komputera na obudwóch udostepniasz (SCREEN NR 2)

potem klikasz biblioteka po lewej stronie multimedia i po srodku kliknij tutaj potem<SCREEN NR 3> klikasz dodaj i dodaje foldery w ktorych znajduje sie muzyka <SCREEN NR4>
    nasteppnie zasiadamy za xboxa i biezemy muzyka powinien pokazac sie ikona monitoru(w srodku nazwa twojego komputera)
    klikasz i gotowe

PS mam nadzieje ze sie przydalo
    PS.2 informuje ze wymagany jest internet ale podczas grania na live nie laguje

SCREEN 1

SCREEN 2

SCREEN 3

SCREEN 4

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kasper94

Kasper94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odp: Sposób Sluchania muzyki bez adapteru do dysku

Fajny poradnik :) niestety nie mam routera . :( pudło bd musiało chodzić . to nie wiem czy nie lepiej po prostu słuchać z komputera a nie bawić się z konsolą ...

4. siasin

siasin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

wydajesz 15 zł na pendrive i bez tej całej zabawy...

5. Acer4ever

Acer4ever Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tychy

A mnie w tym punkcie drugim nie widzi nic w oknie. Niby xbox jest w sieci ale nie da się udostępnić. No nic, postaje stara metoda z podłączaniem pendriva :D

6. white44

white44 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Istneje jescze prostszy spsób :p Zainstalujcie nowa wersje winampa :) zgudzcie sie na zianstalownaie WInamp Remote. Klikamy na ikonke WR ( Winamp Remote) Logujemy sie, zakaldamy konto... proste :p Prostrze niz nato forum ;0 Klikamy na ikonke WR w lewym dolnym rogu ekranu Configuration !! Otwiera sie zakaładka my media dodajmy foldery z muza i filmami i jzu wszystko smiga na naszym X'klocku :)

7. Doopan

Doopan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Winamp to syf, nie kazdy chce miec syf na kompie.

@Gruby12:
    A co jesli nie wyskakuje mi monit zaden po udostepnieniu > ? <
    Klikam OK i chwile mam ten przycisk nie aktywny, a potem znowu moge go sobie kliknać i nic się nie zmiania :/

8. Konradiv

Konradiv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Ja niestety nie mam tej opcji 'Udostępnianie multimediów'. Mam Windows Media Player 11 i Win XP Service Pack 2. Ale nie ma ;/ Może zna ktoś powód? Pozdrawiam!

@Edit:
    ściągnąłem WMP12 i jest ... tylko jest prblem - jest po hiszpańsku . już zasysam inną wersje... mam nadzieje, że będzie dobra;)

9. Szczupak

Szczupak Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Chorzów
    Że tak zapytam o co chodzi z tym Routerem? Bo z tego co pisze autor to wynika że posiadacze Routerów mogą słuchać udostępnioną muze z PC na Xie przy wyłączonym PC tak?
    Jeśli tak to bardzo proszę o wytłumaczenie mi zasady działania takiego połączenia kiedy to źródło udostępnionych plików jest zwyczajnie wyłączone a niby mimo to dane płyną do konsolki.

10. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    ameryki nie odkryłeś :) zwykle udostępnianie nie multimediów znane od dawna, jest to chyba juz opisane od dana. tal samo można obrazki i filmy.

11. MikkpoL11

MikkpoL11 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    Bardzo Przydatny Sposób .. :) Fajny i prosty @ Pozdrawiam

12. neoandrew

neoandrew XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie istnieje oficjalnie wmp12 dla xp czy visty, prawdopodobnie ściągłeś jakiś syf z dużą szansą na wirusy i trojany wewnątrz.

Dokładnie też chciałbym wiedzieć, skąd takie sprzeczności w tekście tego "poradnika", jak dla mnie to nie jest poradnik a fuszerka, wygląda jak napisany na szybko byle by był, no i te wieloznaczności i niedomówienia, nie chce mi się tego komentować, ale moderator według mnie powinien wywalić "poradnik" z tak drastycznymi błędami ortograficznymi i w którym nawet nie wiadomo o co chodzi, ja to sprawdzę sam i napiszę co i jak.

Wczytywanie...

Poleć forum