1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[Audio] Słuchawki Sound Blaster Tactic360 + Pad Razez Onza - szumy

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez tofuPL, Sierpień 10, 2012.

1. tofuPL

tofuPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pomorze
    Witam, to mój pierwszy post na tym forum, także proszę o wyrozumiałość.

Problem: Podczas gry i rozmowy na XBL czasami występują szumy, które niestety drażnią znajomych. Szumy nie występują cały czas, są w różnych odstępach czasowych i trwają około 10 s.

Wyeliminowałem jeden problem, wcześniej podczas wibracji pada również występowały szumy.Po wyłączeniu wibracji ustąpiło.

Dodam, że wzmacniacz słuchawek jest zasilany z USB od telewizora, końcówki chinch są podłączone do adaptera AUDIO HDMI i ze wzmacniacza idzie kabel do pada. Pad jest podłączony pod USB konsoli.

Próbuje znaleźć rozwiązanie nieregularnych szumów. Wcześniej wzmacniacz słuchawek był również podłączony pod USB konsoli, jednak zmiana na zasilanie TV nie wyeliminowała szumów. Miałem wrażenie, że może telefony komórkowe mają na to jakiś wpływ (??).
    Staram się wyeliminować wszystkie możliwości które powodują szumy.
    Od znajomych wiem również, że taki błąd nie występuje przy podłączeniu słuchawek ze wzmacniaczem do oryginalnego pada.

Mój sprzęt: Xbox 360 slim
    Pad: Razor Onza Tournamen Edition BF3
    Słuchawki: Sound Blaster Tactic360 Sigma

Z góry dziękuję za każdą pomoc, każdy pomysł może okazać się skuteczny na rozwiązanie problemu. Także czekam na rady i propozycję.

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    jak dla mnie jest to zbyt duza kombinacja roznych kabli i przejsciowek i ktoras moze powodowac zaklocenia

4. tofuPL

tofuPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pomorze
    Żadnych przejsciowek nie ma. Kable są oryginalne wszystkie.

Jeden kabel od pada. Jeden kabel audio do adaptera Hdmi i jeden USB do tunera słuchawek.

Chyba że pad i słuchawki się gryza.

Moze jakias propozycja innego podłączenia? Lub konfiguracji opcji? Cokolwiek. Wyznaje metodę prób i bledow:)

5. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Próbowałeś na oryginalnym padzie :)

Wczytywanie...

Poleć forum