Aukcja allegro - porada

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

sadek18

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam.
Zamierzam na dniach kupic x klocka i potrzebuje szybkiej porady.
Znalazlem taka aukcje: ~~ XboX 360 Premium 60gb PRZEROBIONY PAD ~~~SUPER~ (572457134) - Aukcje internetowe Allegro
i prosilbym o opinie na jej temat. Rozmawialem z tym gosciem na gg.
Nie znam sie na tym ale wyczytalem, ze przynajmniej na poczatku byly problemy z flashem liteona (ta konsola go ma) i nie da sie wgrac oryginalenego w razie awarii, nadal tak jest? Dziwi mnie troche cena bo paragon na 1000+ a on sprzedaja ponizej 900 z przerobka. Data produkcji 18 09 08, daje 14 dni gwarancji rozruchowej. I napisal mi "ja w konsole niegram przerabiam sprzedaje" no ale w aukcji jest napisane ze uzywana. Co o tym sadzicie?
 

emstar3000

Użytkownik
Użytkownik
Jest z EMPiK`U to raczej dobrze. Przerobiona = tak czy siak nie masz gwarancji + prawdopodobnie zerwane plomby. Chociaż jakby Ci się zepsuł Pad to nie ma problemu z jego naprawą/wymianą. Falcon , 14dni gwary rozruchowej. Jak na allegro nie ma taniej to bym się nie zastanawiał. A że kosztował ponad bata w tym sklepie to normalne, pewnie coś jeszcze dokupił...
 

KrzysiekeM

Użytkownik
Użytkownik
Według mnie taka średnia okazja... Z racji tego, że za te pieniądze kupisz nowego Premiuma... A ten to używka, daje 14 dni gwarancji (i tak zawsze masz tyle gwarancji, tzw Prawi Rękojmi)
 

sadek18

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Gdzie kupie za ~850 premiuma? W mojej okolicy to z 1000 chca conajmniej. No i jeszcze przerobienie + dojazd tez ze 100zl bedzie. No i jak przerobie tego nowego premiuma to tez przecież strace gwarancje nie?
 

emstar3000

Użytkownik
Użytkownik
Tak stracisz. Ceny teraz jakieś zwariowane, wiadomo dolar rośnie w siłe ale to co się dzieje to jest przesada. Ja kupiłem X`a na podobnych zasadach tylko że jeszcze nie przerobionego Premiuma z 20GB. Koleś kupił przed świętami Bożego Nardzenia a ja na początkus tycznia. W dniu zakupu miał prawie miesiąc kupiony w MM. Przeróbka wyszła rzeczywiście więcej niż te 70 zeta bo paliwo+czas+....
 

KrzysiekeM

Użytkownik
Użytkownik
O ile dobrze pamiętam to u mnie w MM (Bielsko Biała) kosztuje dokładnie 649zł Arcade a 849zł Premium... no chyba że przez niecały miesiąc sie to zmieniło... przerobisz... no teoretycznie tracisz gwarancje... a praktycznie? 99,9% że Ci przyjmą na gwarancje... (dużo zależy też od osoby która przerabia, czy pozostawi po sobie ślady w środku...
 

emstar3000

Użytkownik
Użytkownik
Z tego co pamiętam z forum to przez ten miesiąc baaaaardzo duzo się zmieniło. Nie ma co się czarować bo nawet jakby w MM kosztował te 900PLN to z przeróbką wychodzi sporo ponad 1k + płyty + inne duperele...
 

nmr88

Użytkownik
Użytkownik
A ja to się już gubię z tymi przeróbkami Liteona.
Jak się go przerobi to można potem "wrócić"?
W razie potrzeby odesłania na gwarancję.
No bo gdzieś czytałem że z liteona nie da się zczytać klucza i potem się nie ma możliwości powrotu... u mnie jest w okolicach koleś co przerabia X tak że nie uszkadza plomb...
 

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
Temat o aukcjach allegro już jest - zamykam.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom