1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aukcja allegro

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jano999, Maj 12, 2012.

1. jano999

jano999 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    www.allegro.pl/nowa-xbox-360-slim-250gb-lt-3-0-rgh-gwarancja-i2337917184.html

Co sądzicie o tej aukcji? Ma dużo pozytywnych komentarzy, więc chyba jest pewność, że nowa, a nie używana. Uznałem, że jak kupię tak to nie będę musiał osobno przerabiać.

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    drogo. Nowego przerabialnego slima 250gb dostaniesz juz za 799zl + ok. 170zl RGH.

4. jano999

jano999 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Rozumiem, lecz gdzie takiego można dostać? Na allegro najtajtańszy z podaną datą kosztował 950. Może lepiej udać się do jakiegoś sklepu i sprawdzać naklejki z tyłu opakowania?

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

5. djinsekt

djinsekt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Perła City
    Jak dla mnie zdecydowanie za drogo. Tak jak kolega napisał powyżej. Do przeróbki możesz oddać samemu.
    A źródłem może poszukiwań może być także portal tablica,anonse bądź fora takie jak to o tematyce XBox 360.

6. Krzysztof Marek

Krzysztof Marek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Żagań
    Mój znajomy w tej cenie dorwał Xbox 360 slim też przerobionego ale z 2 padami , i 5 oryginalnymi grami widać że tutaj szukają jelenia

Wczytywanie...

Poleć forum