1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aukcja na Allegro, okazja czy ściema ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez HaveNiceDay, Listopad 5, 2011.

1. HaveNiceDay

HaveNiceDay Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hey!

Mam do Was pytanie co do pewnej aukcji na Allegro.

XBOX`360 ARCADE + LT`2.0 TANIO 289`PLN (1903129892) - Aukcje internetowe Allegro

Mógłby ktoś wyjaśnić czy ta aukcja to super-okazja, czy po prostu ściema ?
    Szukam taniej konsoli (najlepiej bez kabli ani pada) która będzie mi służyć do grania na XBL - wolałbym nie wyłapać bana po raz drugi, więc raczej bez przeróbki.

Niemniej jednak taki sprzęt spełniał by moje wymagania. Jednak zastanawia mnie, czy ten Xbox w ogóle nadaje się do XBL.
    Pierwsza rzeczą jest miesięczna gwarancja i Rellabing (?) GPU. Czuje w tym jakieś matactwo, typu RRoD naprawiony za pomocą koca i młotka...
    Drugą sprawa, z jaką należało by się liczyć, to fakt że konsola zapewne jest z 2006 - jednak sprzedawca stwierdza że jest kompatybilna z Full HD...

Proszę o konkretne stwierdzenie, czy ładować kasę w ten sprzęt (aby pochodziło chociaż pół roku), czy odpuścić sobie ?

Pozdrawiam ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dante41k

Dante41k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gorzów Wlkp.
    Poczytaj jego komentarze. Daj sobie spokój bo ta konsola może pochodzić z tydzień, dwa. A później padnie i tyle. Facet już ludzi robił w konia na sprzęt więc...

4. ChuckTesta

ChuckTesta Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Od razu można zauważyć że koleś robi w konia, Niema profesjalnego reballingu,każdy robi to maszyną do zmiany lutów w układzie GPU I CPU konsole chodzą po tym max 2 miesiące i to jak grasz 2h dziennie .Odradzam wszystkim kupywania konsol po reballingu. Jeżeli chcesz mieć konsolę długo radzę kupić używanego bądz nowego slima. Jeśli masz Fata to trzeba wiedzieć ile na nim grać żęby się nie przegrzewał .

5. masiusgn

masiusgn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No lepiej kupić używaną sprawdzoną lub ewentualnie nową niż od tego allegrowicza.

6. roxes

roxes Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Planeta Mako
    Lepiej poszukaj jakiegoś jestera z 2009 albo slima i upewnij się że z tyłu nie ma naklejki serwis data jak sam chciałem kupić to było wiele takich aukcji.

7. <AssassiN>

<AssassiN> Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Opoczno
    Pozatym jak juz to konsola ma wgranego LT2.0 wiec przerobiona, i tak jak wyzej koledzy, unikaj takich aukcji bo czuc od tej kretactwem na kilometr, poszukaj jakiegos uzywanego jaspera w przystepnej cenie, napewno da sie znalesc cos 100 razy lepszego od tej aukcji wyrzej :)

8. GumiiS

GumiiS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Po za tym wszystkim, poczytaj co napisał..."TYLKO SAMA KONSOLA XBOX360 STĄD BARDZO NISKA CENA :)" Pada będziesz musiał dokupić a ciekawe czy kable też są. Kup nową na allegro, znajdziesz nawet za 500zł a lepsze.

9. turbin

turbin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Hehe, pewnie nawet zasilacza byś nie dostał.

10. sreberko

sreberko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Jest napisane wyraźnie sama konsola to raz, więc nie wiem co tu ktoś w poprzednim poście wyjeżdża z zasilaczem. Od kiedy jestem na tym forum, a to już prawie dwa lata widzę, że większość ludzi z tego forum nie umie czytać ze zrozumieniem.

Ale mniejsza o to, napęd w konsoli Samsung, a więc to stary paść z 2006 lub 2007 roku. Cena grubo przesadzona, bo taki paść, sama konsola jest warta maksymalnie 200PLN.

Wczytywanie...

Poleć forum