Aukcje na allegro. Komentarze, opinie i sugestie.

ogrodnik

Świeżak
Świeżak
Witam chciałbym zakupić Xboxa dokładnie z tej aukcji:
XBOX 360 ARCADE JASPER -TOTALNE RATY!`ŚWIAT GIER` (617721319) - Aukcje internetowe Allegro

Czy ktoś z was kupował może jakieś rzeczy od użytkownika swiat_gier_video?

PS. Jeszcze takie pytanie, bo jestem zielony w tym temacie :p Jeśli kupię wersję iX 1.51, to takie gry jak Gears of war 2, Forza Motorsport 2, odpalą bez problemu? Tzn nagrywam wg tego poradnika i gra działa czy coś jeszcze będę musiał kombinować?
Nie bądź głupi nie kupuj od tego frajera! Ja czekałem 4 tygodnie na swojego jaspera (poprzedni core zje**ł się:D)
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Na allegro jak patrze na te ceny to szok. W Media markt jest taniej. Xbox 360 Elite (JASPER) z Residen Evil 5 kosztuje 1199zł, Elite (Falcon) 1049zł, Arcade (JASPER) 609zł, Premium z 2 grami (JASPER) 1050 zł.
 

Bełek

Użytkownik
Użytkownik
Xbox 360 Elite (JASPER) z Resident Evil 5 kosztuje 1199zł
W opolskim MM ten zestaw jest za 1699 zł a ceny gier to już z dupy.
 

tomciopaluch

Banned
Użytkownik
bo na allegro musza sie jeszcze wyzbyc towaru po starej cenie..jak w sklepie tak polecialy to na allegro wnet tez spadna..kwestia czasu.... ..ja miesiac temu dalem za przerobionego jaspera arcade 830 zl w sklepie;p
 

Bandzioch

Banned
Użytkownik
Siema , niechcialem zakladac nowego tematu wiec spytam tutaj , co mogli byscie mi powiedziec o sklepie 360shop.pl , gdyz jest tam nowy dysk 120gb razem z kabelkiem za 229zl , a to dosc atrakcyjna cena ? Ktos zamawial z tej strony ?
 

CrysTek

Świeżak
Świeżak
Najlepiej kupowac w sklepach polecanych na roznych forach i portalach !!!
 

Bandzioch

Banned
Użytkownik
Najlepiej kupowac w sklepach polecanych na roznych forach i portalach !!!

no to jakie polecacie ? W zasadzie bede zamawial pada , kabel vga nie orginalny i dysk 120gb z kabelkiem , ale raczej nie zmieszcze tego w jenej przesylce ?

to jakie polecacie?
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Siema , niechcialem zakladac nowego tematu wiec spytam tutaj , co mogli byscie mi powiedziec o sklepie 360shop.pl , gdyz jest tam nowy dysk 120gb razem z kabelkiem za 229zl , a to dosc atrakcyjna cena ? Ktos zamawial z tej strony ?
Tu masz lepszą ofertę:
Oryginalny HDD 120GB za 249 zł.:)
ORYGINALNY TWARDY DYSK 120GB DO XBOX 360 KOMPLETNY (647720482) - Aukcje internetowe Allegro
 

diarrhoea

Użytkownik
Użytkownik

PiaER

Użytkownik
Użytkownik
Znany sklep, mozna zaufac takiemu sprzedawcy. Cena w porzadku. Model Jasper jak najbardziej odpowiedni.

Ze swojej strony dodam, ze za niewiele wyzsza cene mozesz kupic nowa i juz przerobiona konsole. Tylko w przypadku zepsucia przerobiona konsola zostanie naprawiona -nie wiadomo.
 

sebolek

Użytkownik
Użytkownik
no właśnie co do przerobionej nie zawsze się uda mieć farta :/ i ci naprawią :p

a sklep jak najbardziej polecam obsługa miła :] widać że chcą a nie o przyszedł i taki żal do klienta jakby tutaj tego nie ma
 

matexo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam zamiar kupować xboxa360 jaspera przerobionego premium. Aukcji jest dość sporo tylko od kogo kupować i jak jest z tymi gwarancjami. Jedni mowią że jest normalna gwaracja M$ a inni dają 3 miesiące swojej.
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Mam zamiar kupować xboxa360 jaspera przerobionego premium. Aukcji jest dość sporo tylko od kogo kupować i jak jest z tymi gwarancjami. Jedni mowią że jest normalna gwaracja M$ a inni dają 3 miesiące swojej.
Oficjalnie nie ma jak się zrobi flash napędu. Jedni wysyłają i im się udaje a innym się nie udaje. Dlatego najlepiej poszukać oferty z jak najdłuższą gwarancją danego sklepu. Wiem, że jest taki sklep co daje 24msc swojej gwarancji...
 

pelermo

Banned
Użytkownik
Witam planuje kupić konsole z allegro od gry sky (aukcja ***XBOX 360 ARCADE 2x65NM JASPER 150W IEXTREME 1.6 (663183382) - Aukcje internetowe Allegro ). W grę wchodzi tylko odbiór osobisty lecz mam parę pytań związane z tym allegrowiczem do osób które u niego kupiły konsole:

1. Czy jest utrzciwy i sprzęt jest zgodny z aukcją, nie ma jakiś zamianek w środku czy coś podobnego?

2. czy faktycznie umie przywrócić gwarancje producenta konsoli??

3. czy jest u niego w sklepie sprzedaż ratalna??
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Nie kupowałem od niego ale mogę Ci bez problemu odpowiedzieć na:

pkt 2 - na pewno nie może tego zrobić, bo do napędu liteon nie można wgrać oryginalnego firmware. To że nie wymienia napędu to nic nie znaczy. Bo i tak musi sflashować obecny napęd. No i jak już powiedziałem nie ma jak wrócić do oryginalnego stanu rzeczy.

No i w opisie aukcji, że data produkcji aż do marca 09... w to raczej wątpię, bo konsole wydane od marca 09 są póki co nieprzerabialne. Mają coś tam nowego z napędem
 

Damian s

Użytkownik
Użytkownik
W serwisie raczej nie będą sprawdzać tego,że napęd jest flashowany.Oni po prostu nie mają na to czasu.A swoją drogą,to droga trochę ta konsola.Pare miesięcy temu,to za tyle było premium.Ach ten kryzys :-/
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
W serwisie raczej nie będą sprawdzać tego,że napęd jest flashowany.Oni po prostu nie mają na to czasu.A swoją drogą,to droga trochę ta konsola.Pare miesięcy temu,to za tyle było premium.Ach ten kryzys :-/
Ja mówię o oficjalnej drodze no i, że nie jest prawdą, że mogą przywrócić oryginalny stan rzeczy ;)

A co do cen to nie kryzys, tylko Jasper;) Od momentu kiedy weszły konsole Jasper tak ceny poszły w górę. Już pisałem w innym wątku, że ja za 780zł to mam Premium 60Gb a nie Arcade ;)
 

Damian s

Użytkownik
Użytkownik
Wiem,że napędu sflashowanego nie da się przywrócić do oryginalności.Chodzi mi oto,że raczej w serwisie M$ nie będą sprawdzać napędu,tylko plomby.
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Wiem,że napędu sflashowanego nie da się przywrócić do oryginalności.Chodzi mi oto,że raczej w serwisie M$ nie będą sprawdzać napędu,tylko plomby.
Tutaj się zgodzę. Ja po prostu odpowiedziałem na pytanie w pkt 2 i tyle. I to, że trochę oszukują w opisie albo naciągają prawdę.
 

pelermo

Banned
Użytkownik
Czyli jak bym u gościa przerobił konsole ona by się sypła to on tylko zakleja plombe i tyle??

Co by się stało jeśli w M$ by się skapli że w konsoli było coś grzebane?? jakaś kara pieniężna?? nie dostaje już konsoli??
 

Do góry Bottom