Aukcje na allegro. Komentarze, opinie i sugestie.

SaVoN

Świeżak
Świeżak
Witam co sadzicie o tej konsoli?
XBOX 360 PREMIUM 60GB JASPER + 5 GIER + GWARANCJA (661233252) - Aukcje internetowe Allegro
Jest nowa, czyli nie przerobiona? Bardzo mi zalezy aby nie byla przerobiona bo chcialbym grac na xbox live. I czy jesli kupie gta4 i bede gral z plytki to czy nie bedzie mi sie zawieszac. I jak jest z jego awaryjnoscia? To jest nowy model bo z stycznia tego roku :)
Pozdrawiam ;)
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Ta konsola jest nowa i nieprzerobiona, jednak chyba można taniej kupić mimo wszystko ( http://www.allegro.pl/item671425033_xbox_360_premium_60gb_jasper_electronicdreams_w_wa.html ), bo 1140zł to sporo...

Co do GTA IV to nie powinno się wieszać, jednak tutaj masz dysk i możesz gierkę nagrać na dysk i tak grać (płytka się nie rysuje, wszystko szybciej się wczytuje i jest ciszej).
 

SaVoN

Świeżak
Świeżak
Przepraszam! Pomylily mi sie linki:)
Chodzilo mi o:
XBOX 360 ARCADE JASPER -TOTALNE RATY!`ŚWIAT GIER` (678060064) - Aukcje internetowe Allegro
Jeszcze raz przepraszam!... a jesli chodzi o pytania to takie jak wyzej ;)
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
No to z Świat Gier różnie bywa ;) Ja mieszkam blisko więc zawsze tam gry wymieniam jak coś, lecz często nie mają sprzętu który sprzedają. Polecam ewentualnie właśnie ElectronicDreams. Cena podobna a mają to co sprzedają i jakoś tam taka fajniejsza atmosfera ;)

Co do pytań: jest to Jasper czyli najmniej awaryjny, jednak jest to tylko sprzęt, więc zawsze może się coś stać. No ale zawsze jest serwis M$ ;)

A odnośnie GTA już odpowiedziałem
 

SaVoN

Świeżak
Świeżak
Dzieki ;) bo wlasnie zbieram na konsole i chcialbym miec ja w tym miesiacu ;) Bede mial kolo 900zl wiec chce jak najtaniej Nowy nie przerabiany zestaw + nowa gra GTA IV
Jeszcze raz dzieki ;)
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Jak coś to możesz kupić sobie coś innego bo ja będę niedługo sprzedawał/wymieniał GTA IV po niskiej cenie ;)

Jak tak patrzę na te ceny to cieszę się bez kitu, że kupiłem Falcona, bo jednak na Premium mam 200zł w kieszeni
 

SaVoN

Świeżak
Świeżak
Nie chce robic offtopicu ^ ^ ale:
Pabloo jak bedziesz mial gta na sprzedaz pisz ;] bo ja mysle ze xklocka kupie dopiero pod koniec lipca ;)
 

kamilozo

Użytkownik
Użytkownik
nie znalazlem tematu na temat cen x-a w poszczegolnych sieciach sklepow, dlatego pytam tutaj :) chcialbym sie dowiedziec czy oferowany w euro rtv agd model to jasper czy falcon? kupowal ktos w tym sklepie? :) pisalem nawet maila do oblugi klienta, ale otrzymalem odpowiedz ze nie posiadaja takich informacji, wcale mnie to nie zdziwilo ;) a oto link:

Microsoft Xbox 360 Arcade Value Bundle - RTV EURO AGD Lider rynku RTV i AGD w Polsce
 

antarus

Świeżak
Świeżak
co o tym sadzicie? z jednej strony cena rewelacyjna za taki towar, z drugiej strony sprzedajacy ZERO komentarzy... osobiscie skusilem sie i zakupilem 2 pady. zobaczymy jak to bedzie :)))

NOWE PADY BEZPRZEWODOWE (685382458) - Aukcje internetowe Allegro
 

Spaniel

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
XBOX360 ARCADE+iXTREME 1.6 Sklep WAŁBRZYCH 679`PL (691145888) - Aukcje internetowe Allegro
Co sądzicie o tej aukcji ???
Kupował ktoś tam kiedyś ???
 

kixx

Użytkownik
Użytkownik
szczerze? lepiej dołożyć niecałe 100 zl i masz nową konsolę - do tego Jaspera, a nie Falcona. Dla mnie gra nie warta świeczki....
 

kamilozo

Użytkownik
Użytkownik
j/w. Zwlaszcza ze w ofercie electro worldu arcade sa/byly za 555zl i to najprawdopodobniej falcony ;)
 

ShoxBDG

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
j/w. Zwlaszcza ze w ofercie electro worldu arcade sa/byly za 555zl i to najprawdopodobniej falcony ;)
Dziś ta oferta jest, tylko w mojej okolicy nigdzie nie ma EW :( ***
 

kamilozo

Użytkownik
Użytkownik
a orientuje sie ktos ile kosztowaly u nas pierwsze jaspery? :) bo cos mi sie wydaje ze slaby spadek cen jest teraz
 

kixx

Użytkownik
Użytkownik
Pierwsze aukcje na Allegro to było 760-780 zł z flashem. Później ze względu na bardzo słabego zlotego w pewnym momencie Arcade kosztował przeszło 900 zł, co po częsci wykorzystali sprzedawcy maksymalnie zawyżając ceny.
 

kamilozo

Użytkownik
Użytkownik
no to pieknie, ciekawe kiedy znowu potanieja :/ jeszcze jak widze jak jakies ze sie tak wyraze matoly na allegro zawyzaja ceny (arcade 899zl) to mnie trzepie nad ludzka glupota
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
no to pieknie, ciekawe kiedy znowu potanieja :/ jeszcze jak widze jak jakies ze sie tak wyraze matoly na allegro zawyzaja ceny (arcade 899zl) to mnie trzepie nad ludzka glupota
Jaspery cały czas są tanie od lutego w Media Markt (Koszalin) są po 608 zł :D
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Kurcze to dziwne, że jeszcze nikt nie kupuje stamtąd całego nakładu i nie sprzedaje za 700zł na allegro ;)

W Warszawie to też są jakieś strasznie drogie w MM jak tylko weszły Jaspery
 

kixx

Użytkownik
Użytkownik
Kwestia cen: kilka dni tem uwysłalem do jednego ze sprzedawców na Allegro zapytanie odnośnie Jaspera (Arcade i Premium). Chodziło mi o ceny i kiedy będa nowe aukcje. W mailu, który otrzymałem wczoraj odpisal mi, że obecnie trudno zdobyć konsole i jest tak u większości dystrybutorów. Taki stan rzeczy ma być spowodowany spadkiem cen, który ma nastąpić w najbliższych dniach. Czy ktoś może potwierdzić taką wersję lub cokowliek słyszal o obniżce cen przez MS? zależy mi na konsoli już teraz, ale jeżeli faktycznie ceny spadną, to lepiej się wstrzymać ;/
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Ceny mogą trochę spaść z racji spadku wartości $. Nowe zamówienia będą po niższej cenie dolara i możliwe, że będzie trochę taniej. Ale nie jest to pewne ;)
 

Do góry Bottom