Aukcje na allegro. Komentarze, opinie i sugestie.

MR_Richmond

Świeżak
Świeżak
A dlaczego miałoby nie być? Przerabiasz konsolę, żeby grać na kopiach. Wtedy oryginalne płyty nie niszczą się.
Pewnie dlatego, że oprogramowanie jest chronione prawami autorskimi?

Ogólnie sprawa wygląda następująco: Mam jaspera z lt3.0 i chciałbym go sprzedać. Zastanawiałem się nad wystawieniem tej konsoli na allegro, ale ktoś mi mówił że allegro usuwa aukcje z przerobionymi konsolami. Jakiś czas temu czytałem artykuł na polygamii "Uważaj na używane konsole, za kupienie przerobionej możesz nawet iść do więzienia", który brzmi trochę mało wiarygodnie. Dlatego postanowiłem zapytać tutaj jak to jest ze sprzedażą przerobionej konsoli.

Btw: Ile może być wart jasper z lt3.0 (lub bez przeróbki), w pełni sprawny, z dyskiem 20gb, padem,zasilaczem 230w (zasilacz od starszej konsoli, ten od jaspera hałasował), okablowaniem i headsetem?
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
350zl
 

Kacper Chrobustowski

Użytkownik
Użytkownik
Witam chciałbym się dowiedzieć czy warto kupić konsolę z tej aukcji XBOX 360 Slim RGH2 Gwarancja ! (4877280602) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
 

Chinczka

Świeżak
Świeżak
Witam,
Potrzebuję szybkiej pomocy, gdyż muszę podjąć w dość krótkim czasie decyzję. Mianowicie zastanawiam się nad zakupem sprzętu z wbudowanym dyskiem 500 Gb oraz wersją 4 GB + dysk 500. Którą wersję wybrać, czy jest jakaś różnica między wbudowanym a zewnętrznym dyskiem? Poniżej podaje linki do ogłoszenia.
Xbox 360 4GB + Kinect + 3 gry + dysk 500GB - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD
Xbox 360 500GB + Kinect + 3 gry - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD
 

baton

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Xbox One
Użytkownik
PSforum.pl
Jak już to ja bym tą brał Xbox 360 500GB + Kinect + 3 gry - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD , tylko że jak ją będziesz chciał przerobić to musisz zwrócić uwagę na date ptodukcji , jeżeli będzie chyba od 07.2014 to nić na tej konsoli nie zrobisz lt i rgh odpadają.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
U mnie taki zestaw 1150zl. Jak coś to pisz
 

Kortezik

Świeżak
Świeżak
Witam czy ta nagrywarka się będzię nadawać do nagrywania płyt na xbox 360 lt 3.0? http://allegro.pl/nowa-nagrywarka-dvd-liteon-ihas124-sata-xbox360-eu-i4910281331.html
 

shte-fun

Użytkownik
Użytkownik
Na forum jest temat o tych nagrywarkach i ludzie piszą że im działa
 
Ostatnia edycja:

an1001

Świeżak
Świeżak
Witam:)
jestem nowa na forum. CHcialabym kupic xboxa 360 ale nie wiem jaki wybrac, co jest dobre. Kompletnie sie w tym nie orientuje:) Czy w sklepach typu media markt lub rtv euro agd dostane wersję slim? Bedę bardzo wdzieczna za pomoc!!!:) pozdrawiam Ania
 

Bugal

Banned
Oczywiście, że tak.
 

kazodm

Świeżak
Świeżak
Witam.
Mam na sprzedaż wersję Elite, pełny zestaw + gry za 400zł to ew negocjacji gdyby ktoś był zainteresowany mogę ew wystawić na allegro ;)
Tutaj więcej info http://olx.pl/oferta/konsola-xbox-360-elite-CID99-ID8xr91.html.
 

jarule007

Świeżak
Świeżak
Witam, mam pytanie czy za taki zestaw konsola slim kinect dysk(250gb) 1pad słuchawki i 2 gry,wszystko ladne w pudełku, 650 zł to dobra cena?
 

zibi_07

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli jest kinect, to cena normalna.
Zależy jeszcze jakie to gry.
Jeśli np. FIFA 15 i GTA 5 (oryginały) to jest dobra cena
 

jarule007

Świeżak
Świeżak
2 gry oryginalne nfs hot pursuit i most wanted + jakas na kinecta
 

byczku1998

Użytkownik
Użytkownik
Co myślicie o tej konsoli? Będzie sprawna czy to jakiś chłam? http://allegro.pl/xbox-360-premium-v2-lt-3-0-zasilacz-kabel-av-i5055486503.html
Potrzebuje tanio przerobionej konsoli, w mojej obecnej premium napęd się popsuł i myślę że lepiej wyjdzie jak poszukam konsoli używanej. Chciałbym by była przerobiona, okablowanie i wszystko mam.
 
Ostatnia edycja:

fanhorizon

Użytkownik
Użytkownik
Kup se kota w worku....

Widać że konsola od jakiegoś amatora bo próbował otworzyć
śrubokrętem i uszkodził obudowę.
 
Ostatnia edycja:

dashieeee

Świeżak
Świeżak
Witam. Chciałbym zakupić nową konsolę xbox 360 ale na allegro jest tyle wersji że nie wiem na którą się zdecydować. Konsola ma być głównie pod GTA V i raczej użytkowana na telewizorze bez HDMI. Cena budżet to ok. 600-800 zł.
 

DrumsSlayer

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Zależy czy zależy Ci na przeróbkach czy na graniu z oryginałów. Chłopaki na forum przerabiają i sprzedają na forum niemalże nowe konsole tak, że w budżecie byś się zmieścił. Jeżeli oryginały to bym brał zwykla Slimke, bo taniej Cie wyjdzie. Na przeróbki sie patrzy głównie przy przeróbkach bo rozne modele roznie sie pod nimi zachowuja - jedne sa bardziej stabilniejsze, drugie zas mniej. Tylko też ważne czy w telewizorze masz wejscie Component (wtyki w kolorach : niebieski, zielony, czerwony)? Wtedy pograłbyś w HD (oczywiście potrzebne jest odpowiedni kabel, ktory za 10zl na allegro kupisz). Jesli zwykle AV to troche lipa, bo jakość kiepska ale ważne ze pograsz ;)
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Można śmiało brać ;-)
 

Do góry Bottom