1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aukcje z kontami na allegro

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez olo1, Październik 28, 2014.

1. olo1

olo1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam.

Dziś przeglądając allegro natknąłem się na taką aukcję: WATCH_DOGS PL + GTA V PL XBOX 360 OKAZJA !AUTOMAT (4740218447) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    Czy kupując to gry z tego konta mogę dostać bana na xbox live?

2. Lotnik421 Xbox One

3. hacajaca

hacajaca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Polska
    Jakaś szansa istnieje ale rzadko ktoś dostaje za to bana ja osobiście kupiłem już tak 3 konta i nic się nie stało.

4. marlon12

marlon12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    ban za takie cos to na prawdę rzadkość. Ale nie jest oczywiscie wykluczone że nie można za to dostać. To czysta loteria.

5. Ra1to

Ra1to Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Bana jedynie można dostać wtedy jak na tym koncie owe gry były 'skradzione'.

6. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Bzdura. Bana można dostać za samo złamanie regulaminu xbox live a sprzedaż konta nim jest.

7. Miffou

Miffou Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mozesz polecic jakiegoś sprzedawcę?

8. Broster

Broster Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zielona Góra
    A zna ktoś osobiście (nie ze słyszenia) kogoś kto dostał bana za takie konto? Może ktoś polecić sprzedawce od którego nie było problemów??

9. szefol84

szefol84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Świętochłowice-ObeRschlesien
    Nikt z posiadaczy Xboxa One nie dostał za takie konto bana. Bany na XO były rozdawane za wcześniejsze podłączenie konsoli do sieci (przed sprzedażą) oraz za wulgaryzmy poprzez skype na XO.
    Konta z allegro są niezgodne z polityką oraz regulaminem Microsoft, jednak Europejski Trybunał Sprawiedliwości stwierdził iż gracze mają prawo do sprzedawania gier w wersji cyfrowej. Problem tych kont polega na tym iż prawdopodobnie pieniążki na zakup tych gier pochodzą z kradzieży jednak nikt nikomu nic nie udowodnił.
    Chcesz spać spokojnie kupuj wersje pudełkowe. "Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana". Temat tu wałkowany i są i zwolennicy i przeciwnicy - wybór należy do Ciebie.

10. maestro7

maestro7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Panowie, ktoś kupuje jeszcze te konta na XOne? ostatnio sprawdzałem różne aukcje i nie mogę ich znaleźć. Jest tylko jeden typek, który ma sporo negatywów, wiec nie warto siew to bawić. Wszedłem na konto gościa od którego kupowałem konta na X360 i okazało się, że jego konto zostało zawieszone przez allegro. Reszta albo nic nie wystawia albo usunęła konta.

11. kiziurra

kiziurra Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Rogi
    Myślę, że Microsoft zbanował te wszystkie profile, bo chyba już od miesiąca nie widziałem żadnej aukcji z takim profilem na allegro. Oby tylko nie poleciały bany dla osób które takie profile zakupiły, bo sam skusiłem się na takie trzy.

12. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Z tego co słyszałem to ms wymyślił ciekawy myk przez który nie da się kraść gier. Jeśli to prawda to nie liczcie na nowe konta bo nikt nie odda gier za pół ceny jeśli nie będzie miał ich za darmo.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

13. maestro7

maestro7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Dlatego na XOne założyłem nowe konto, bo nie chciałbym bana za to wyłapać na nowiutką konsole :D

Wczytywanie...

Poleć forum