1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Auto 'sejwy'

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez ratajczak1503, Październik 7, 2011.

1. ratajczak1503

ratajczak1503 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Jakuszowice
    Napisałem ten post w temacie o FIFIE, ale nikt niestety nie odpisał. Liczę na kogoś innego.
    Skoro jest to temat o wszystkim w FIFIE, więc zadam pytanie. Gram od jakiegoś czasu i zauważyłem coś dziwnego związanymi z sejwami. W poprzedniej FIFIE robiłeś jeden sejw, a dalej automatycznie sejwowało Ci po rozegranym meczu. Tutaj nie wiadomo czemu, oprócz mojego sejwu nazwanego 'x', zrobiły się 3 'autosejwy (czy coś takiego) po każdym włączeniu konsoli każdy autosejw zapisuje inne dane(np: pierwszy auto sejw zapisze mi po meczu z Milanem, a po następnym włączeniu konsoli trzeci autosejw zapisze mi po meczu z Romą) Jeszcze jedno. Zdaża mi się, że przegrywam mecz 'ileś tam' do zera, to z nerwów wyłączam konsole. W poprzedniej FIFE włączyłby mi się sejw z tym meczem, który wyłączyłem, a tu cofa mnie o dwa mecze. ;/
    Mógłby mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tymi sejwami?

2. Lotnik421 Xbox One

3. TrueGrand

TrueGrand Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    tez chcialbym wiedziec , bo mam te same cyrki

4. ratajczak1503

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Jakuszowice
    Ponawiam.

5. 87gelu87

87gelu87 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    widocznie tak musi byc.... taki to dla ciebie problem ze nie ogarniasz ? sam sobie grw zapisuj skoro nie ogarniasz tego i po problemie

6. norbert910

norbert910 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Regulaminu się nie czytało? Temat możemy ponawiać min. po 24h

7. ratajczak1503

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Jakuszowice
    Proponuje nauczyć się jakichś wyrazów bliskoznacznych do słowa ogarniasz.
    Chciałem się po prostu dopytać, bo dla mnie jest debilizmem, zęby tworzyły się 3 savy i w dodatku były z nimi jakieś problemy.
    @Norbert. Sorki, nie wiedziałem.

Wczytywanie...

Poleć forum