1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Autofix Failed

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mathes0015, Listopad 2, 2010.

1. mathes0015

mathes0015 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Dobra
    Witam z początku chciałem przeprosić za to że to nie ten temat.. Ale tam gdzie jest "wytłumaczenie błędów w ABGX'ie" Niema akurat tego czego ja potrzebuje.. Mianowicie Nagrywam już po raz 3 grę... I nie Chce się wypalić, nagrywam na dobrej nagrywarce...
    z prędkością 2,4. Pierwszy raz nagrywałem na płycie Minta a potem EMTEC'u i gra w ogóle nie jest widziana przez konsolę.. W domu mam jeszcze płyte Verbatim ale nie wiem czy jest sens nagrywać ponieważ przy sprawdzaniu ISO zawsze piszą mi takie 2 błędy do których nie umiem znaleźć wytłumaczenia.. Czy ten obraz jest nie do naprawy czy jak?

1. Autofix Failed
    2. Stealth check Failed

Następnie pisze pod tym już na zielono
    "Any DVD style corruption was not detected"

Dlatego też... Spróbować wypalać Płytę?

PS: Kopiowałem już IMGburnem iso z płyty na Dysk kompa.. i wszystko ok..

2. Lotnik421 Xbox One

3. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    daj pelny log obrazu z abgxa

Wczytywanie...

Poleć forum