1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Autologowanie nie dziala.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Bonito17, Styczeń 11, 2010.

1. Bonito17

Bonito17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Mam taki problem ze nie dziala mi autologowanie mam dwa profile Live i jedno ma wlaczone autologowanie a drugie wylaczone no i zadne sie wkoncu nie loguje automatycznie dlaczego?

PS. a mam jeszcze takie pytanie dlaczego na obrazkach niektorych urzytkownikow sa takie karty z okladkami gier a u mnie tylko tam gdzie ejst biblioteka gier sa male obrazki??

2. Lotnik421 Xbox One

3. szymona96

szymona96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Pisownia, ortografia, interpunkcja...

A co do tematu:
    Jeśli chodzi Ci o obrazki w menu, to ja mam okładki tylko jak jestem online. Jak jestem offline, to są tylko małe obrazeczki.

4. Bonito17

Bonito17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja mam male obrazeczki nawet jak jestem online mam GOLD i lipa, a co do autologowania ktos pomoze?

Wczytywanie...

Poleć forum