1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Automatyczne kupowanie usługi Xbox Live Gold

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Volume229, Kwiecień 9, 2013.

1. Volume229

Volume229 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Mieszkanie ;D
    Witam, mam 13 lat i nie posiadam swojej własnej karty kredytowej, a numer karty jest wymagany przy tworzeniu konta Xbox Live. Słyszałem, że po podaniu numeru karty kredytowej Xbox Live Gold sciąga pieniądze z karty i automatycznie przedłuża nam konto Gold. Chciałem się zapytac czy jest to prawda, a jeżeli tak, to czy można wyłączyc tą opcje?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Nie jest do tworzenia konta wymagany ,tylko do darmowego miesiaca xbox live lub na kupno czegos na xbox live.

1 osoba to lubi.
  4. Volume229

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Mieszkanie ;D
    Ale bez podania numeru karty nie da rady zarejestrowania konta Xbox Live

5. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Jak wybor pakieku gold daj nie dziekuje. A subkrycje mozna wylaczyc jak podasz. Do samego zalozenie nie jest potrzebne.

1 osoba to lubi.
  6. Volume229

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Mieszkanie ;D
    Dobra, podałem, że jestem pełnoletni i nie wymagał karty. Sorry za problem i dziękuje za pomoc ..

Wczytywanie...

Poleć forum