1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Automatyczne odnawianie Golda

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Konrad Mrok PL, Lipiec 31, 2010.

1. Konrad Mrok PL

Konrad Mrok PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Solec Kujawski
    Siemka. Wczoraj zakupiłem golda na stronie xbox.com i zauważyłem że mam uruchomione automatyczne odnawianie i przez to nie moge usunąć karty z opcji płatności a niechce żeby za rok znowu z karty znikło mi 50funtów. Wiec może ktoś wie jak wyłączyć to autowamtyczne odnawianie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Zadzwoń do m$ na kraj w którym masz konto XBL, poproś o wykasowanie karty

4. davidsindahouse

davidsindahouse Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Hamburg/Ulm/Bonn/Cieszyn
    Możesz odmówić telefonicznie (numer znajdziesz na xboxlive.com customer service) lub wejść na xboxlive.com i zalogować się na swoje konto. W zakładce opcje płatnośći jest informacja o twoim statusie GOLD i czy automatyczne przedłużanie jest ON/OFF. Kliknij w tym przypadku w ON i powinno przekierować Cię do strony gdzie musisz potwierdzić swoją decyzję. Wtedy jeszcze raz klikasz tak i tyle.

5. Konrad Mrok PL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Solec Kujawski
    a nie da się jakoś zrobić tego bez dzwonienia?? nie mam dużo czasu na zdwonienie do ms. no ale jak nie ma innej możliwośći to jakoś będzie się trzeba przełamać i posiedzieć z telefonem w ręku.

6. Konrad Mrok PL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Solec Kujawski
    nie ma tam wyboru on/off

Wczytywanie...

Poleć forum