1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Automatyczne odnawianie - Jak to wyłączyć?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Elek93, Czerwiec 10, 2010.

1. Elek93

Elek93 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Londyn
    Tak jak w temacie, kupiłem wczoraj golda z promocji, 30 dni za funta. Dzisiaj zobaczyłem że opcja automatycznego odnawiania jest włączona. Nie chcę za miesiąc płacić ponownie (tym razem ₤4.99).
    Znalazłem na internecie "niby" sposób na wyłączenie tego, tyle że to po prostu nie działa (opcja ta jest nie aktywna). Próbowałem usunąć dane karty ale są one zablokowane (co wydaje mi się nielegalne).

Jak mogę się tego pozbyć?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dlugin2

Dlugin2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wexford ( Irlandia)
    Mam ten sam problem. Przy próbie usunięcia karty wyskakuje komunikat "Z tym narzędziem płatności jest związane zaległe saldo. Spróbuj ponownie później. " Szlag mnie trafi niedługo.

4. promi

promi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Przeczytajcie uważnie warunki promocji, wydaje mi się ze kupując golda za 1$/1Ł/1E, automatycznie musisz wykupić golda na kolejny miesiąc/miesiące.

Edit. Aby anulować subskrypcje należy zadzwonić do MS, innej opcji nie ma.

5. Dlugin2

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wexford ( Irlandia)
    Dzieki za pomoc. Zna ktoś numer do MS inny niż ten 0800 coś tam coś tam. Z Irlandii się na niego nie dodzwonię.

6. Elek93

Elek93 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Londyn
    A gdybym po prostu zablokował to (zrobiłem tak samo z ubezpieczeniem do telefonu którego nie chciałem) to by pomogło czy dostałbym bana na konto lub coś podobnego? Chcę wykupić Golda ale po wakacjach (bo w wakacje nie gram).

7. Dlugin2

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wexford ( Irlandia)
    Tylko że nie ma takiej opcji. Możesz tylko edytować lub usunąć. Usunąć nie działa , edytuj ...hmmmm, może podać zły numer CCV ?

Wczytywanie...

Poleć forum