1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Automatyczne przedluzenie konta gold?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez PatrixOK, Listopad 21, 2009.

1. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam! Dzis weszlem na xbox.com i chcialem sprawdzic do ile mam konto gold... konczy mi sie ono dzisiaj a jest tam taki napis jak: "Automatyczne przedłużanie" "Właczony" (po angielsku oczywiscie). Czy to znaczy ze autmoatycznie mi sie dzisiaj przedluzy konto? Przypomne ze mam karte kredytowa zapisana... jezeli tak to da sie to jakos usunac?

2. Lotnik421 Xbox One

3. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    No tak,przedluzy...a jedyne wyjscie to....telefon do xbox helpline w kraju na jaki jestes zarejestrowany;]

4. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Hehe juz wylaczylem . . nie trzeba nigdzie dzwonic wystarczy tylko kliknoc na ten przycisk "On" trzy razy na "next" i bedzie strona aby wylaczyc... teraz mam wylaczone "Off" . . Czyzbym znalazl sposob na wylaczenie tego ?:D

Ps. A tak wogole to kupilem Halo 3 ODST byla zdrapka na 48h ale ona nie dziala ;/ ;/ Poratuje ktos zdrapka??:D

Wczytywanie...

Poleć forum