1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Autorzy Gears of War 4 oprowadzają nas po wszystkich mapach z bety

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Kwiecień 19, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Gracze, którzy kupili wcześniej Gears of War: Ultimate już testują betę Gears of War 4. Reszta osób przyłączy się do rozwałki 25 kwietnia. Deweloperzy przedstawiają dostępne w becie mapy przed tym ważnym terminem.

The Coalition przygotowało dla nas nowy materiał wideo z Gears of War 4. W becie przyszykowano dla nas 3 mapy: Harbor, Dam oraz Foundation. Autorzy przedstawiają kluczowe punkty rzeczonych aren, które mają nam pozwolić na utrzymanie się przy życie te kilka chwil dłużej po odpaleniu publicznych testów 25 kwietnia.

Jak znajdujecie bete Gears of War 4? Czy The Coalition podołało wyzwaniu i tworzy dla nas godnego następcę kultowej trylogii?

Przypomnijmy przy okazji, że tryb multiplayer działa w 60 fps, a kampania singleplayer w 30 fps. Niedawno pracownicy studia tłumaczyli skąd wynika taka różnica.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ninjaninjasss

ninjaninjasss Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Taaa ja kupiłem też i przeszedłem Gears Of War - Ultimate Edition i do teraz jeszcze kodu nie otrzymałem ... A miał być 18 a dziś 19 już.

BushyAxis793 lubi to.
  4. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Ja swój dostałem na szczęście :)

5. Rolo89

Rolo89 Użytkownik Użytkownik