1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Autostart FSD i launch.ini

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Wlodar1994, Wrzesień 17, 2013.

1. Wlodar1994

Wlodar1994 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Z racji tego, że wyszło właśnie GTA V zostałem zmuszony zaktualizować dash'a na swoim XBOX-ie z RGH. Wykonałem wszystko zgodnie z tutkiem znalezionym na forum, konsola działa, ale pozostał pewien problem - box startuje od oryginalnego dash' zamiast z FSD. Tak więc zgodnie z punktem 2. tego tutoriala (http://xboxforum.pl/artykuly-196/tutorial-jtag-rgh-poradnik-uzytkownika-v1-8-a-145552/#) postanowiłem zainstalować sobie FSD 3. i znowu wszystko niby dobrze, ale cały czas konsola nie startuje od FSD. Domyślam się, że problem tkwi z pliku launch.ini, a mianowicie nie wiem jak oznaczyć wewnętrzny dysk konsoli (mam pamięć wbudowaną 4gb). Próbowałem już oznaczyć go przez MU oraz OnBoardMU, ale bezskutecznie.
    Prosiłbym o szybką odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. dzemik2009

dzemik2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    POLSKA
    Default = IntMu:\FSD\default.xex

4. Wlodar1994

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    IntMU także nie działa. Ale mam jeszcze jedno pytanie. Bo oprócz dysku OnBoardMU jest jeszcze Game i tam znajdują siepliki do jakiegoś dashboard'a. Może w tym tkwi problem?

5. adamrz

adamrz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Elbląg
    Nie zaktualizowałeś dashlaunch i sam plik launch.ini nic nie da.
    Przez xexmenu uruchom DL w wersji 3.09 i potwierdz aktualizację.

6. Wlodar1994

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki admarz za pomoc. Ale mam jeszcze jedno pytanie. Bo wracając do tego GTA V i tego, że mam pamieć X-a tylko 4 gb. Mam dysk zewnętrzny 500 gb i i z niego wydzielone 150 gb pod FAT32. I czy dałoby się zrobić tak żeby wydzielić jeszcze jedną partycję i zrobić ją jako dysk wewnętrzny Xbox-a, żeby wrzucać tam DLC (bo tak trzeba zrobić z GTA V). Zrobiłem sobie już tą drugą partycję 30 gb w FAT32 i problem jest taki, że XBOX teraz widzi tylko tą partycję do DLC, więc dużo mi to nie da, bo na tej większej partycji mam wszystkie gry. Jak by ktoś wiedział i pomógł to byłbym bardzo wdzięczny.

Wczytywanie...

Poleć forum