Avatar i dodatek bez internetu i jeszcze jedno.

oliwa309

Banned
Witam! :D

Mam dwa pytania:

1. Słyszałem o dodatku do gry "Army of Two" o nazwie "Veteran Map Pack".
Nie posiadam internetu w konsoli (aż nie wyjdzie polski Xbox LIVE) i czy da się gdzieś pobrać ten dodatek z internetu (z PC'ta)? Szukałem na Googlach, ale nic nie znalazłem.

2. Chciałbym zmienić swój avatar, ale nie tego człowieczka tylko tą miniaturkę, bo aktualnie mam taką uśmiechniętą buźkę, a nie chcę jej.

3. Zakupiłem kabel crossover (Ethernet) i on jest po to, aby wymieniać pliki między PC, a Xbox'em 360, tak?


Pozdrawiam! ;)
 

SteelGrain

Użytkownik
Użytkownik
1. Nie, nie da się.
2. Możesz go zmienić w swoim profilu na xbox.com lub w ustawieniach profilu w konsoli.
3. Między innymi tak.
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
SteelGrain - nie wprowdzaj ludzi w blad. kabel ehternet nie słuzy do wymieniania danych miedzy xboxsem a pecetam. słuzy tylko i wylacznie do netu i stremowania mediow za pomoca wpm11, WMC lub innego tego typu programu
 

oliwa309

Banned
PC

SteelGrain - nie wprowdzaj ludzi w blad. kabel ehternet nie słuzy do wymieniania danych miedzy xboxsem a pecetam. słuzy tylko i wylacznie do netu i stremowania mediow za pomoca wpm11, WMC lub innego tego typu programu
Nie kłućcie się. Mi chodzi tylko o to czy Cross-Over sluży do wymiany plików między PC a X36
 

SteelGrain

Użytkownik
Użytkownik
oliwa309 - ale #krisr77 ma rację. Po prostu szybko odpisywałem i nie do końca zrozumiałem sens 3 pytania.
Nie, nie służy do wymiany plików. Jest to kabel sieciowy, jest on scrossowany tzn. takie połączenie jest potrzebne gdyłączymy DM bezpośrednio z komputerem nie przez switcha.
Najłatwiej mieć router i udostępniać pliki między konsolą a PC przez WMP.
 

oliwa309

Banned
oliwa309 - ale #krisr77 ma rację. Po prostu szybko odpisywałem i nie do końca zrozumiałem sens 3 pytania.
Nie, nie służy do wymiany plików. Jest to kabel sieciowy, jest on scrossowany tzn. takie połączenie jest potrzebne gdyłączymy DM bezpośrednio z komputerem nie przez switcha.
Najłatwiej mieć router i udostępniać pliki między konsolą a PC przez WMP.

Czyli w ogóle nie będę mógł przesyłać plików z komputera do Xbox'a 360? :(

Nie mam żadnego switcha, chcę połączyć jedną końcówkę do X'a, a drugą do PC.

Co to jest DM?
 

yoshipl

Użytkownik
Użytkownik
Czyli w ogóle nie będę mógł przesyłać plików z komputera do Xbox'a 360? :(

Nie mam żadnego switcha, chcę połączyć jedną końcówkę do X'a, a drugą do PC.

Co to jest DM?
Możesz przez kabel SATA jeśli masz dysk w konsoli, ale tylko w ograniczonej ilości, bardzo mało rzeczy z Marketplace'u trafia do sieci.
 

oliwa309

Banned
Możesz przez kabel SATA jeśli masz dysk w konsoli, ale tylko w ograniczonej ilości, bardzo mało rzeczy z Marketplace'u trafia do sieci.
Nie chce podłączać SATy, chcę tylko instrukcję jak podłaczyć Croos-Overem X360 do komputera, aby przenosić pliki lub odtwarzać na Xbox'ie 360.

Wszystkie znalezione w internecie nie działają, ponieważ większość to instrukcja dla Windows XP, a ja mam Vistę Ultimate.

Proszę o pomoc...
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
Czy ty rozumiesz ze NIE PODLACZYSZ PC Z X360 KABLEM OD NETA W CELU WYMIANY PLIKOW?

Ile razy mamy Ci to mowic?
 

Do góry Bottom