1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Avatar i dodatek bez internetu i jeszcze jedno.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez oliwa309, Grudzień 5, 2009.

1. oliwa309

oliwa309 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Witam! :D

Mam dwa pytania:

1. Słyszałem o dodatku do gry "Army of Two" o nazwie "Veteran Map Pack".
    Nie posiadam internetu w konsoli (aż nie wyjdzie polski Xbox LIVE) i czy da się gdzieś pobrać ten dodatek z internetu (z PC'ta)? Szukałem na Googlach, ale nic nie znalazłem.

2. Chciałbym zmienić swój avatar, ale nie tego człowieczka tylko tą miniaturkę, bo aktualnie mam taką uśmiechniętą buźkę, a nie chcę jej.

3. Zakupiłem kabel crossover (Ethernet) i on jest po to, aby wymieniać pliki między PC, a Xbox'em 360, tak?

Pozdrawiam! ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. SteelGrain

SteelGrain Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    1. Nie, nie da się.
    2. Możesz go zmienić w swoim profilu na xbox.com lub w ustawieniach profilu w konsoli.
    3. Między innymi tak.

4. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    SteelGrain - nie wprowdzaj ludzi w blad. kabel ehternet nie słuzy do wymieniania danych miedzy xboxsem a pecetam. słuzy tylko i wylacznie do netu i stremowania mediow za pomoca wpm11, WMC lub innego tego typu programu

5. oliwa309

oliwa309 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    PC

Nie kłućcie się. Mi chodzi tylko o to czy Cross-Over sluży do wymiany plików między PC a X36

6. SteelGrain

SteelGrain Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    oliwa309 - ale #krisr77 ma rację. Po prostu szybko odpisywałem i nie do końca zrozumiałem sens 3 pytania.
    Nie, nie służy do wymiany plików. Jest to kabel sieciowy, jest on scrossowany tzn. takie połączenie jest potrzebne gdyłączymy DM bezpośrednio z komputerem nie przez switcha.
    Najłatwiej mieć router i udostępniać pliki między konsolą a PC przez WMP.

7. oliwa309

oliwa309 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa

Czyli w ogóle nie będę mógł przesyłać plików z komputera do Xbox'a 360? :(

Nie mam żadnego switcha, chcę połączyć jedną końcówkę do X'a, a drugą do PC.

Co to jest DM?

8. yoshipl

yoshipl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Możesz przez kabel SATA jeśli masz dysk w konsoli, ale tylko w ograniczonej ilości, bardzo mało rzeczy z Marketplace'u trafia do sieci.

9. oliwa309

oliwa309 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Nie chce podłączać SATy, chcę tylko instrukcję jak podłaczyć Croos-Overem X360 do komputera, aby przenosić pliki lub odtwarzać na Xbox'ie 360.

Wszystkie znalezione w internecie nie działają, ponieważ większość to instrukcja dla Windows XP, a ja mam Vistę Ultimate.

Proszę o pomoc...

10. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    Czy ty rozumiesz ze NIE PODLACZYSZ PC Z X360 KABLEM OD NETA W CELU WYMIANY PLIKOW?

Ile razy mamy Ci to mowic?

Wczytywanie...

Poleć forum