1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Avatar Kinect będzie miejscem spotkań naszych awatarów?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez PoPierwszeZwiększMase, Styczeń 4, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. PoPierwszeZwiększMase

PoPierwszeZwiększMase Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nasielsk
    W Las Vegas powoli zaczynają się targi Consumer Electronics Show, co oczywiście wiąże się z noworoczną dostawą ploteczek. W czwartkowy poranek naszego czasu swoje wystąpienie na CES będzie miał Microsoft, ale dzięki kilku fotografiom chyba już teraz poznaliśmy jeden z jego punktów - Avatar Kinect.
    Uwiecznione slajdy sugerują, że będzie to rodzaj nowej przestrzeni, w której posiadacze Kinecta (czy tylko oni?) będą mogli "spotkać się" swoimi awatarami i pooglądać razem film, mecz czy co tam akurat wybierzemy z multimedialnej oferty Xbox Live. Strona Winrumors nie wyklucza także jakiegoś rodzaju gier, które mogłyby się w tej przestrzeni pojawić.

Mocno pachnie Home, prawda? Microsoft nigdy specjalnie nie palił się do stworzenia swojego wirtualnego świata. Jeszcze w grudniu Stephen McGill nazywał twór Sony "całkiem ładnym pokojem rozmów" i zapowiadał, że na Xboksie nic takiego szybko się nie pojawi. Jeśli plotki o Avatar Kinect się potwierdzą, to mam nadzieję, że ludzie odpowiedzialni w firmie za kontakt z mediami mają już przygotowaną listę różnic pomiędzy tymi dwoma tworami.

Swoją drogą, czy pomysł organizowania spotkań avatarów nie budzi w was odrobiny niepokoju. Chętnie spędzam czas na Xbox Live rozmawiając ze swoimi znajomymi, ale jakoś nie czuję potrzeby, by nasze postaci w tym czasie trzymały się za ręce.

źródło: Polygamia.pl - gry, najnowsze informacje, screeny, zwiastuny, recenzje, Xbox360, PS3

2. Lotnik421 Xbox One

3. motek

motek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowy Targ
    Zobaczymy co z tego wyjdzie. Kolejny bezsasensowny bajer który nie wprowadzi niczego nowego czy coś nowego i zaskakującego.

4. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    co tu dużo mówic, zobaczymy co z tego wyjdzie... wg mnie ta gra ma na celu wyciągnięcie od graczy pieniędzy na zakup nowych bajerów do avatara, bo każdy chyba chce, by jego ludzik był wyjątkowy w tej grze...

5. Mikolak

Mikolak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gliwice
    Skończy się kolejnym niewypałem, tak samo jak Game Room

6. PoPierwszeZwiększMase

PoPierwszeZwiększMase Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nasielsk
    Amerykanie napewno to "łykną".Takie mam przeczucie ^^

7. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Fajne by to było wg.mnie.
    :D

8. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Jeśli chodzi o mnie to mam do tego negatywne nastawienie... Według mnie Xbox'owi takich bajerów nie potrzeba, może lepiej niech zrobią jakieś większe zniżki na Live albo niech się skupią na jakichś exclusivach? Mi taki bajer jak AVATAR KINECT nie potrzebny wcale...

9. Szpaner94

Szpaner94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Fajne, o ile kupi się "cool stuff" za miliony M$ Point$ - dla swojego awatara.

Tak czy inaczej, powinni na wejście zrobić Double-EXP Weekend, bo inaczej to się nie przyjmie...

10. swiatol

swiatol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Słabiutkie to jest !!!

11. RaaDeeK

RaaDeeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    tak jak ktoś napisał, powinni sie zajac exclusive'ami a nie takim badziewiem :p

12. Gryfin26

Gryfin26 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dla mnie to jest pomysł typowy by nabijać kasę kupując Avatarkowi nowe ciuchy i gadzety, jak ktoś już tu wspomniał każdy będzie chciał by jego avatar wyglądał wyjątkowo i modnie:)

13. TrueUser

TrueUser Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów Wlkp.
    To właśnie będzie nasz exclusive...

Jeżeli wszystko będzie za free to czemu nie, trochę urozmaicenia, ale jeżeli trzeba będzie to kupić, podziękuję.

14. roxes

roxes Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Planeta Mako
    Wątpie żeby było za free może na początku i jakieś pierdoły za lepsze rzeczy trzeba będzie zapłaci.

15. mad_d2

mad_d2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ostrów Mazowiecka
    Bez kitu niech sie wezmą za te exclusivy bo konkurencja ma duzo lepsze, no oprócz gears of war i alan wake reszta exclusiveów jest srednia

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum