1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez Alf1966, Listopad 24, 2011.

1. Alf1966

Alf1966 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Trzebiatów
    Witam. Otóż od pewnego czasu po aktualizacji nie działają mi nagrody dla avatara, a zawsze po odblokowaniu mogłem ich używać. Pisze żebym je uaktualnił, ale nie mam dostępu do neta z powodu bana więc tu moje pytanie czy można coś na to poradzić? Jest może jakaś paczka, którą wgram na pena i je uaktualnie ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. yago13

yago13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Z tego co wiem to nie ma szans tylko xbl

4. Alf1966

Alf1966 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Trzebiatów
    Heh kurde to niedobrze. Ehh kiedyś mi działało to znowu coś wymyślili i nie ma. A znalazłem na youtube jakiś filmik z odblokowaniem ciuchów do avatarów programem modio o co z tym chodzi i czy da rade tak z robić z nagrodami może ?

Wczytywanie...

Poleć forum