1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez xXxGumixXx, Maj 26, 2010.

1. xXxGumixXx

xXxGumixXx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wiec tak jak w nazwie tematu mam problem
    pobrałem gre Avatar na xbox 360 z chomikuj.pl (nie reklamuje tej strony)
    była ona w plikach o formacie .001 i tak dalej nastepnie po scaleniu tych plikow wyszedl mi z tego obraz gdy juz mialem obraz zrobilem plik .dvd tak jak pisalo tu na forum poczym programem imgburn nagralem gre z weryfikacja (czy to moze byc powodem tego bledu ?) A teraz gdy wkladam gre do xbox-a to pisze Zagraj w Gre (nie ma nazwy gry i ikony) gdy ja wlaczam wyskakuje mi ze nie moze odtworzyc pyty i da podpunkty
    1. Przetrzyj plyte mokra scierka
    2. uruchom ponownie konsole
    zrobilem tak i dalej nie dziala i teraz jest taka sprawa nie mam juz tego obrazu ani nic na kompie usunolem go z pc mam tylko plytke na ktorej jest wlasnie ta gra i czy jak ja przegram w jakis inny sposob ( prosze o podanie go) to bedzie mi dzialac lub jesli zrobie obraz plyty przez alkochol 120% i dodam plik .dvd i nagram bez weryfikacji plyty to jest mozliwosc aby dziala
    Jeszcze raz podkreslam ze nie mam juz obrazu tylko ta plytke.
    Prosze o podanie w jakis sposob mogl bym to naprawic bez sciagania od nowa chodzi mi tylko o przegranie, zrobienie obrazu z tej plyty lub jakis inny sposob z gory bardzo dziekuje
    PS:prosze o szybko odpowiedz plyta oczywiscie Verbatim dvd + R DL.

2. Lotnik421 Xbox One

3. xXxGumixXx

xXxGumixXx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Refresh czy może mi ktoś w tej sprawie pomuc ? Naprawdę zależy mi na pomocy

4. Kosa77

Kosa77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Świdwin
    Miałeś tylko plik .dvd (albo źle przeczytałem albo nie zauważyłem). Jeśli miałeś tylko jeden pilk to nic dziwnego powinien być jeszcze plik .iso na którym jest cała gra a plik .dvd jest tylko po to by nagrywarka nagrała na dwóch stronach płytki (może ci inni pomogą bardziej może przez to, że nie za bardzo interesuję się nagrywaniem a kupowaniem gier<przyjemność otwierania nowego pudełka z grą mniiiaaaamm!>) .

Wczytywanie...

Poleć forum