1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez R0D3L, Grudzień 28, 2009.

1. R0D3L

R0D3L Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam taki problem nie idzie spaczowac gry avatar WAVE 4 na WAVE 3 mam najnowsza wersje abgx 360. paczowalem juz COD MW 2 i Tekkena 6 i wszystko było porządku

po ustawieniu abgx 360 wyskakuje mi taka ramka na 100 % robię wszystko dobrze
    http://i48.tinypic.com/2r73292.jpg

próbowałem także sposobu z http://xboxforum.pl/poradniki-f31/abgx360-patchowanie-z-wave-4-na-wave3-2-a-29068.html

i również nie przynoszą efektu. :(:mad:

Z góry dzieki :rolleyes:

2. Lotnik421 Xbox One

3. R0D3L

R0D3L Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wie ktos moze dlaczego tak sie dzieje bardzo mi to jest potrzebne albo ma ktos jakis inny pomysl zeby przerobic to na wave 3 ?

4. HunterPL

HunterPL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    spróbuj 360 wave patcherem ;]

5. livingfear

livingfear Guest

Grę przepuść przez abgx360,potem spat**** 360 wave patcher'em.
    Następnie od razu wypalaj grę bez ponownego przepuszczania przez program abgx.

6. R0D3L

R0D3L Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzieki za rade :)
    zrobiłem wszystko według poradnika YouTube - [HowTo] Xbox 360 Waves Patcher - Tutorial i wszytko działa jak należy

Polecam gierka jest naprawdę super :)

Wczytywanie...

Poleć forum