1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez slawek4129, Listopad 9, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. slawek4129

slawek4129 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam,
    XBOX'a nie posiadam długo, dlatego też nie jestem wtajemniczony. Kieruje do was pytanie.
    Pierwszy raz gdy uruchamiałem grę DIRT2 --> Pojawiało się hasło: Żeby zagrać w grę należy zaktualizować ....
    Zrobiłem to i wszystko chodzi.
    Niedawno ściągnałem grę COD Modern Warfare 2. Spatchowałem na wave 3, dodałem potrzebne pliki. Pojawił się podobny komunikat do tego co przy DIRT2. Więc zaktualizowałem i tu jest problem ... Nie dość że gra chodzi (jak sie pewnie okazało była lipna) to zniknęły mi avatary, a żeby je odzyskać trzeba się połączyć z XBOX LIVE ... Moje pytanie: "Czy da się jakoś przywrócić avatary bez XBOX'a LIVE" ?
    Pozdrawiam i z góry dziękuję za ewentualną pomoc.
    P.S. Myślę że problem opisałem szczegółowo.
    P.S.2 Szukałem na forum podobnych tematów jednak nic nie znalazłem.

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. p9p

p9p Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. slawek4129

slawek4129 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam,
    Taka aktualizacja w niczym nie zaszkodzi ? (Pytam bo wole wiedziec )
    Pozdrawiam i dziękuję za zainteresowanie tematem

5. tymass24

tymass24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Żnin
  6. peja101

peja101 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    100-lica
    Nie nic Ci nie uszkodzi. Możesz również nagrać na płyte CD i z niej zainstalować.

7. wujcior

wujcior Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Wchodzisz na xbox.com, następnie wybierasz zakładke gry, pojawia ci się wyszukiwanie gier i zboku powinieneś mieć nowości xbox tam sie pojawi aktualizacji po takiej nowości ,,rozwiązanie konkursu,,.
    Dalej postępujesz zgodnie z instrukcjami na stronie-nagrywasz plik na dvd lub cd albo jak niektórzy pisali na pendrive. To na tyle

Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum