1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez slawek4129, Listopad 9, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. slawek4129

slawek4129 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam,
    XBOX'a nie posiadam długo, dlatego też nie jestem wtajemniczony. Kieruje do was pytanie.
    Pierwszy raz gdy uruchamiałem grę DIRT2 --> Pojawiało się hasło: Żeby zagrać w grę należy zaktualizować ....
    Zrobiłem to i wszystko chodzi.
    Niedawno ściągnałem grę COD Modern Warfare 2. Spatchowałem na wave 3, dodałem potrzebne pliki. Pojawił się podobny komunikat do tego co przy DIRT2. Więc zaktualizowałem i tu jest problem ... Nie dość że gra chodzi (jak sie pewnie okazało była lipna) to zniknęły mi avatary, a żeby je odzyskać trzeba się połączyć z XBOX LIVE ... Moje pytanie: "Czy da się jakoś przywrócić avatary bez XBOX'a LIVE" ?
    Pozdrawiam i z góry dziękuję za ewentualną pomoc.
    P.S. Myślę że problem opisałem szczegółowo.
    P.S.2 Szukałem na forum podobnych tematów jednak nic nie znalazłem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. p9p

p9p Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. slawek4129

slawek4129 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam,
    Taka aktualizacja w niczym nie zaszkodzi ? (Pytam bo wole wiedziec )
    Pozdrawiam i dziękuję za zainteresowanie tematem

5. tymass24

tymass24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Żnin
  6. peja101

peja101 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    100-lica
    Nie nic Ci nie uszkodzi. Możesz również nagrać na płyte CD i z niej zainstalować.

7. wujcior

wujcior Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Wchodzisz na xbox.com, następnie wybierasz zakładke gry, pojawia ci się wyszukiwanie gier i zboku powinieneś mieć nowości xbox tam sie pojawi aktualizacji po takiej nowości ,,rozwiązanie konkursu,,.
    Dalej postępujesz zgodnie z instrukcjami na stronie-nagrywasz plik na dvd lub cd albo jak niektórzy pisali na pendrive. To na tyle

Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum