1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez puziek, Luty 3, 2010.

1. puziek

puziek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam serdecznie.

Mam do Was gorącą prośbę. Otóż szukałem na forum , ale niestety nie znalazłem gry AVATAR na naszą konsolkę. Czy ktoś jest tak uprzejmy i mógłby nakierować mnie gdzie tą grę można pobrać?

Z góry serdecznie dziękuję.

2. Lotnik421 Xbox One

3. sreberko

sreberko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Dział download został zamknięty, dlatego nie możesz znaleźć. Napisz do mnie na pw to wyślę Ci link.

4. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    To lepiej poszukaj lepiej... Linki już wróciły

5. sreberko

sreberko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Być może, dawno nie wchodziłem tutaj na download. W takim razie cofam co napisałem :)

6. puziek

puziek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Niestety, ale linki w naszym dzaile download są w większości padnięte. Udało mi się ściągnąć wersję STRANGE lecz przy próbie wypakowywania pojawiają się błędy. Także na forum nie ma działającej wersji gry Avatar. Próbowałem znaleźć na innych forach lecz jest to ta sama wersja. Dodam, że ściągnąłem dwa razy i dwa razy były te same błędy. Czy jest ktoś w stanie pomóc i podać linki do DZIAŁAJĄCEJ wersji gry?

Pozdrawiam.

Wczytywanie...

Poleć forum