1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mati4900, Styczeń 31, 2012.

1. mati4900

mati4900 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zielin
    Witam mam xbox 360 kupionego niedawno niewiem czy jest to najnowsze opragramowanie ale moge podłaczyć KINEKT i grać Xbox z 2006r premium

Wiec mam taki problem Gdy daje Ustawienia>Avatar (żeby wybrać i ubrac ) To wyskakuje mi komunikat (....pobierz najnowsza aktualizacje Systemu zaloguj sie na xbox live żeby pobrać...) no Chciałbym pobrać lecz nie mam Mój xbox 360 nie jest przerobiony I czy pobieranie aktualizacji systemu jest ryzykowne Czy może po zainstalowaniu aktualizacji wyskakiwać mi po włozeniu płyty "otwórz DVD"

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Nie, nic sie nie stanie

4. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Nie jest ryzykowne, no przecież to logiczne, że jak masz nieprzerobioną konsole, to nie masz się o co martwić.

Wczytywanie...

Poleć forum