1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Avatary - brak na nowym dysku czy DASBOARD pomoże???

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Piciu29, Luty 24, 2010.

1. Piciu29

Piciu29 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam własnie udało mi się uruchomić mój nowiutki dysk 250GB w konsoli, jednak przy tworzeniu nowego profilu nie mogę wybrac zadnego zdjęcia z tych które sa dostepne przy wizerunku postaci, pisze ze muszę się połaczyć z usługa XBOX Live. Moje pytanie jest następujące czy jak wgram najnowszy DASBOARD który jest tutaj na forum dostepny czy wtedy będe mógł użyć już grafiki dla postaci w avatarze, oraz czy ten DASBOARD nowy on sie instaluje na dysk twardy czy jest to instalowane gdzies do pamięci konsoli. Jesli tak czy macie moze jakąś wersję którą polecacie DASBOARDA będę to instalował pierwszy raz i niechciałbuym czegoś popsuć, pozdrawiam

Piotrek

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    brak ci avatarow - update z tego forum Ci je skopiuje na dysk.

4. Piciu29

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ale czy tylko ten update sciągnąc czy całą wersje NXE wraz z avatarami która zajmuje ponad 80MB i co to wogóle jest to NXE czy standardowo zmieni się cały wygląd tego co widzę na ekranie tzn zielone tło takie z xboxa czy to poprostu doda same avatary jak mam to rozumiec

5. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Co do instalacji to zapisuje się na dysku, niczego nie popsujesz (automat). Możesz zainstalować zgrywając na pendriva lub płytę.

NXE= Nex Xbox Experience

Zmieni ci styl menu. Nowy to ten z półokrągiem na dole i zielonymi kartami.

Pewnie chcesz zrobić zdjęcie avatarowi żeby był jak ten obrazek przy profilu?

Żeby tak zrobić musisz być podpięty pod xbl

6. Piciu29

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Bardzo dziękuję Touch za pomoc o to własnie mi chodziło chciałem sie upewnic jeszcze raz dzięki

Wczytywanie...