1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bartekdr, Czerwiec 10, 2011.

1. bartekdr

bartekdr Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lunlin
    Wiatm jak w temacie potrzebuje avatarów do dasha 2.0.12625.0 Skąd mogę je pobrać?
    Najlepiej zeby to byly same avatary

2. Lotnik421 Xbox One

3. Szabat

Szabat Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Stargard
    Z zakładki My Xbox wchodzisz na swojego awatara, potem Profile, następnie Edit Profile, wybierasz Edit Picture, i klikasz ostatnią opcje Download Pcture. Potem masz do wyboru rózne tematy obrazków, z gier, z filmów(aktualnie są darmowe foty z KAC VEGAS W BANGKOKU). Darmowy też jest z Left 4 Dead 2, sam go mam i jest ładny.

Wejdz na mój profil i zobacz sobie obrazek z gamer card.

4. bartekdr

bartekdr Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lunlin
    Ale gdzie te zakladki? Mi nie chodzi o obrazek tylko o teko ludka nie wyświetla mi się tylko jest szary

5. Szabat

Szabat Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Stargard
    aaah. Ok. W Live na PC jest ludek zawsze szary. Jeżeli jednak używasz LIVE, to wchodzisz w swój profil i Customize AVatar. I juz jestes w oknie edycji avatara. Gotowców się nie sciaga, bo avatar to taka jakby wizytowka gracza, jezeli chcialbys pytac o sciaganie gotowych. Z reszta na poczatku przygody z X'em musisz wybrac avatara. POWTARZAM. Na live na pc nie ma opcji edycji avatara.

EDIIIT!!!!:

Wejdz na http://www.xbox.com/pl-PL/ potem na My Xbox ( u mnie jest angielska strona) i Edit Avatar. Najpierw musisz sie zalogowac na swoje konto live. Ale to opcja tylko dla kont silver/gold. Nie dla offline :( Na moim koncie z Xboxa jest mozliwosc edycji avatara, zaraz zaloguje sie na konto z live pc i powiem czy tam tez sie da.

EDIT

Tak, na pc live tez sie da.

Wczytywanie...