1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Tieu, Maj 1, 2010.

1. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Witam. Grałem sobie elegancko w GTA IV na mojej nowiutkiej konsoli. (Dash wersja -7371). Dzisiaj niestety przeszedłem grę, a jako, że w zestawie z konsolą miałem GTA IV + Dodatki, odpaliłem je. Wyskoczyło zapytanie o aktualizację - więc bez wahania dałem aktualizuj. Dziwnym trafem, mój avatar znikł. Myślę sobie - pewnie aktualizacja bez avatarów - pobrałem aktualizacje 9199 z avatarami - aktualizuje. Tak! Pokazał się mój avatar, lecz gdy chcę zmienić mu ubrania wyskakuje czarny ekran... po paru sekundach wyskakuje błąd z informacją, że nie można uruchomić gry... o co chodzi? Aktualizację wgrywałem 2 razy :/.

Wczytywanie...