1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Avatary na Xbox Live także w wariancie Gears of War

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Komariu, Lipiec 26, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Komariu

Komariu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    W piątek pisaliśmy, że wraz z nową aktualizacją oprogramowania użytkownicy Xboksów 360 otrzymają możliwość zakupu ubrań dla swoich alter ego w sklepie Xbox Avatar Marketplace. Mogliście zobaczyć już, jak będzie wyglądał strój pirata z serii Monkey Island, dzisiaj przyszła pora na postaci z Gears of War.

Na kończącej się imprezie Comic-Con w San Diego Cliff Bleszinski ze studia Epic Games ujawnił, że wraz z wprowadzeniem do dashboarda X360 nowej usługi fani serii otrzymają możliwość zaopatrzenia się w dwa kostiumy pochodzące wprost z przygód Marcusa Fenixa. Pierwszy strój z Gears of War będzie zbroją żołnierza Coalition of Ordered Governments, drugi natomiast pozwoli upodobnić avatary graczy do Locustów – symbolicznie, bo warunkiem ze strony Microsoftu jest to, aby przebrani bohaterowie nadal przypominali wyglądem ludzi.

Poza sprawą avatarów Bleszinski poruszył także wątek najbliższych planów Epic Games. W przyszłym tygodniu firma opublikuje w sieci rozszerzenie Dark Corners, nowe DLC do Gears of War 2, gdzie oprócz siedmiu nowych map pojawi się także specjalny rozdział zatytułowany Road to Ruin. Marcus wraz z Domem wedrą się w nim do siedziby Locustów, a gracze będą mieli do wyboru: przejść misję przy użyciu ton amunicji bądź też skradać się i unikać konfrontacji z wrogiem.

We wtorek do sprzedaży na Zachodzie trafi również Gears of War 2: All Fronts Collection, czyli pakiet zawierający podstawową wersję gry wraz z dodatkami DLC, zestawem map, plakatem, poradnikiem oraz specjalnym tematem pulpitu. Wszystko to w cenie 20 dolarów.

Na koniec swego występu na Comic-Conie Bleszinski powiedział, że Epic zajmuje się obecnie kilkoma rzeczami, których nie wolno mu jeszcze ujawniać. Cliff zdradził jednak, że chętnie rozpocząłby prace nad nowym projektem, związanym najlepiej z całkowicie świeżą marką, nie zaprzestając przy tym rozwijania serii Gears of War. Czas pokaże, czy zamiary te przerodzą się w coś bardziej konkretnego.

Źródło:
    Avatary na Xbox Live także w wariancie Gears of War gry-online.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    I wszystko wiadomo :D

4. sebool12

sebool12 Guest

Dla mnie to chyba najważniejsze info :p, ciekaw jestem czy pojawi się w polsce i czy po polsku ;]

5. WarreNPL

WarreNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    stalowa wola
    Nie wiem jak wy ale ja muszę mieć ten strój i żadna siła mnie nie powstrzyma (chyba że MSP albo blokada) :D

6. szakal666

szakal666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  7. TaZz639

TaZz639 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grodzisk Wielkopolski
    Mi tam zwisa strój ja bym dużo dał za dark corners, szczególnie widzi mi się przechodzenie po cichaczu

8. Bajol21

Bajol21 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Underground
    Ja też kupie All fronts, przydało by się by ktoś napisał czy dodatek ma blokadę czy też nie.

9. QuickShare

QuickShare Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Torun
    Super , ten strój jest mój !

10. Ado o

Ado o Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chotomów
    No...o ile mi wiadomo to wszystkie DLC do GoW'a mają blokadę, więc trudno, aby z tym było inaczej :]. Ja się głowię czy te All Fronts wyjdzie na płytce, czy też będą to po prostu kody do pobierania mapek. Jeżeli ta pierwsza opcja, to inwestuję, nawet jeżeli nie wyjdzie w PL, a jezeli druga? To cóż...zabawa z VPN'am i MSP :].

11. salaheddin

salaheddin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lodz, Poland
    to przechodzenie po cichaczu to może być zapowiedź pewnych zmian w GOW3! Co więcej Cliff B. pochlebnie wypowiadał się ostatnio o elementach RPG w strzelankach (czytaj Bioshock) widziałem gdzieś ostatnio screen Doma przebranego za lokusta.

12. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    Combustile nie mial blokady

AFC tez ma byc bez blokady

gra wyjdzie na dvd^^ juz wypalare szykujcie .

13. Qunik93

Qunik93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Śląsk
    Oby wyszło na płytkę :D

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.