1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ave wszystkim

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez Rozzkurwiator, Listopad 21, 2011.

1. Rozzkurwiator

Rozzkurwiator Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Piła
    No siemano, a więc powiem, że nie jestem świeżakiem czy cuś mam Xboxa bardzo dużo. Mój Gt to Rozzkurwiator. Jeżeli ktoś chce pograć w Zombie na Black Ops to pisać do mnie na Xbl, na pewno odpowiem .Ale musicie pewnego skilla posiadać. Ja też co nie co umiem bo to 44 rundy doszedłem na kino der toten, na five do 24 i sztywniak do 32. Nie mam map packow. To jak chcecie to zapraszam ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. komar251

komar251 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Bardzo dużo xboxa masz mówisz .

Post wysłany przy użyciu Tapatalk Pro korzystając z xperia x10 i .

4. Rozzkurwiator

Rozzkurwiator Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Piła
    bardzo długo panie malkontencie ;)

5. Cryzer

Cryzer Użytkownik Użytkownik

Polubienia: