1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

AVI na konsoli

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Dani12, Listopad 26, 2009.

1. Dani12

Dani12 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam!
    Na wstępie mówię, że nie mam konsoli podpiętej do XBOX Live. Pobrałem i zaaktualizowałem konsole do najnowszego dashboard. Ale nie mogę oglądać filmów w formacie avi. Są jakieś kodeki abym je wrzucił na pendriva?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Nie. Tylko XBL. ktoś tam pisał o sposobie offline ale okazało się, że nie działa

Następnym razem szukaj

4. Pieter029

Pieter029 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ok. Lublina
    Było wiele razy. Musisz podpiąć się do xbox live i pobrać. Inaczej nie da się wrzuci kodeków. Jak nie chcesz podłączać się do liva to pozostaje ci oglądać filmy w rozszerzeniu *.wmv.

Wczytywanie...

Poleć forum