1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Awaria bezprzewodowego pada?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez w@wRzYn, Wrzesień 25, 2010.

1. w@wRzYn

w@wRzYn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Witam serdecznie. mam pewien problem to może wytłumacze w mojej obszernej wiadomości o co tu chodzi:D
    Dziś podczas grania z kolegą tzn usiłowania po ok. 3-5min. gry pad bezprzewodowy się wyłączył (wcześniej mi mrygał że słabe baterie (ok 3 dni) Ale nic leciałem na zwykłych sklepowych i chciałem je domęczyć i wsadzić akumulatorki na których gram zawsze nałądowane prawie na full. Wsadziłem nowe te akumulatorki i pad też się wyłanczał i jakoś dziwniej chodził np szybciej włanczał albo wogóle i pomyślałem że możę mi jakoś keidyś upadł i nei trzyma ta klapka od bateri jak nia ruszałem itak było ***owo. potrząsłem pare razy padem za*****em mu z raz i znowu chcia.łem włączyć, tym razem już się nei dało. teraz raz na jakiś czas zabłyśnie i gaśnie.
    PORADA????

2. Lotnik421 Xbox One

3. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Teraz kliknij edytuj, napisz post tak jak go powinieneś napisać i dopiero wtedy może będe mógł pomóc bo jak narazie nic z tego nie rozumiem

4. 65userow

65userow Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Po pierwsze zrób o takie coś
    Po drugie
    Ile razy, z jakiej wysokości ci pad upadł?

5. Elitata

Elitata Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja staje po stronie pada! Tez przestal bym reagowac, jak by ktos mnie tak traktowal, jak opisales. :D

Natomiast calkiem powaznie:
    1. Sprawdz te akumulatorki ladowane "... prawie na full...", bo to prawie moze oznaczac, ze ich zywot sie zakonczyl i po prostu sa do wyrzucenia, bo sie juz nie laduja. Propozycja - nowe baterie prosto ze sklepu i wtedy ocen sprawnosc pada.
    2. Uszkodzenie elektroniki. Nie wykluczone, ze "pourazowe", wnioskujac z Twego posta i opisu w jaki sposob go traktujesz. W tej opcji, mysle, ze naprawa pada nie warta "swieczki", bo przyzwoity elektronik skasuje za swoja prace i poswiecenie tyle, co koszt uzywki z Allegro.

Nie gniewaj sie kolego przypadkiem, ale nie znosze gdy ludzie swoje frustracje rozladowuja na rzeczach martwych (przedmiotach), a potem dociekaja: "Jakim to cudem moglo sie zepsuc?".

Pozdrawiam serdecznie.

P.S. Mam nadzieje, ze to wina zasilania- zlych baterii, i po ich wymianie na nowe i pewne, Pad wroci do zycia, czego Ci zycze. :)

P.S.2 @ 65USEROW - a Ty masz jakis wzor na prawdopodobienstwo uszkodzenia pada w oparciu o liczebnosc oddzialywania przyciagania ziemskiego w stosunku do wysokosci upadku? Jakas z tego wypadkowa sie wylicza, a potem rachunek prawdopodobienstwa uszkodzenia? :D

6. w@wRzYn

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    hehe dzięki panowie, tak napisałem ten post, ponieważ wtedy mi się śpieszyło i chciałem aby moja wiadomosc zawarła wszystkie najważniejsze informację i wyszło jedno wielkie gówno. Ale nic. Akumulatorki na 100% dobre (mają ok 2 miesiące) w aparacie śmigają elegancko i ładowane są częściej. pad teraz działa jakoś sam się naprawił czy co. Wyszedłem wtedy do głównego menu (ufc2010) po czym znowu odpaliłem grę na 2 i grało. Ale zobaczymy jak długo. A pad nie wiem ile razy mi upadł i nie mierzyłem wysokości, czasami się tak zdarza że coś ci wyleci z ręki czy przypadkowo uderzysz itp. Nigdy nie traktowałem go jakoś drastycznie (jak działał nie był bity itp.) :) Elitata DZIĘKUJE za fajną odpowiedź (sensowna)

7. Elitata

Elitata Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Najwazniejsze, ze dziala! Tak trzymac! :D

Pozdrawiam serdecznie.

P.S. Moze po prostu wystraszyl sie Twojej zemsty na nim, gdyby nadal nie chcial "wspolpracowac". :D

8. w@wRzYn

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    dzisiaj jak grałem na leżąco, to usnąłem po wczorajszej nie przespanej nocce byłem nie wyspany i wypadł mi z ręki pad i upadł na ziemie. :) Jak wstałem chciałem go włączyć to nie mogłem przez ok 3 min. trzymałem zabłyskał cały okrąg na padzie i wyłączył się i tak się powtarzało z 20 razy:D Po czym się uruchomił. Szykować się na kupno nowego pada czy co robić :D

9. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie wiem jak można usnąc podczas grania ale obstawiam że musiała byc to wyjatkowo nudna gra . Do rzeczy, Jezeli pad ci juz tyl razy spadł to pewnie wszystko w srodku lata... raz załączy raz nie. Jedynym wyjsciem jest kupienie nowego pada.

10. w@wRzYn

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    nie. źle zromieliście moją wypowiedź wcale mi nie upadał bóg wie jak często, każdemu się zdarzyło że czasami upuśił pada itp. Mi przez pół roku upadł ok. 3-4 razy. A gra to forza3 a usnąłem bo byłem bardzo zmęczony po 48h imprezowania :D A jest jakaś opcja aby zdiagnozować problem? serwis czy samemu można coś wykryć?

Wczytywanie...

Poleć forum