1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  1. Witam serdecznie. mam pewien problem to może wytłumacze w mojej obszernej wiadomości o co tu chodzi:D
    Dziś podczas grania z kolegą tzn usiłowania po ok. 3-5min. gry pad bezprzewodowy się wyłączył (wcześniej mi mrygał że słabe baterie (ok 3 dni) Ale nic leciałem na zwykłych sklepowych i chciałem je domęczyć i wsadzić akumulatorki na których gram zawsze nałądowane prawie na full. Wsadziłem nowe te akumulatorki i pad też się wyłanczał i jakoś dziwniej chodził np szybciej włanczał albo wogóle i pomyślałem że możę mi jakoś keidyś upadł i nei trzyma ta klapka od bateri jak nia ruszałem itak było ***owo. potrząsłem pare razy padem za*****em mu z raz i znowu chcia.łem włączyć, tym razem już się nei dało. teraz raz na jakiś czas zabłyśnie i gaśnie.
    PORADA????

2. Lotnik421 Xbox One

3. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Teraz kliknij edytuj, napisz post tak jak go powinieneś napisać i dopiero wtedy może będe mógł pomóc bo jak narazie nic z tego nie rozumiem

4. 65userow

65userow Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Po pierwsze zrób o takie coś
    Po drugie
    Ile razy, z jakiej wysokości ci pad upadł?

5. Elitata

Elitata Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja staje po stronie pada! Tez przestal bym reagowac, jak by ktos mnie tak traktowal, jak opisales. :D

Natomiast calkiem powaznie:
    1. Sprawdz te akumulatorki ladowane "... prawie na full...", bo to prawie moze oznaczac, ze ich zywot sie zakonczyl i po prostu sa do wyrzucenia, bo sie juz nie laduja. Propozycja - nowe baterie prosto ze sklepu i wtedy ocen sprawnosc pada.
    2. Uszkodzenie elektroniki. Nie wykluczone, ze "pourazowe", wnioskujac z Twego posta i opisu w jaki sposob go traktujesz. W tej opcji, mysle, ze naprawa pada nie warta "swieczki", bo przyzwoity elektronik skasuje za swoja prace i poswiecenie tyle, co koszt uzywki z Allegro.

Nie gniewaj sie kolego przypadkiem, ale nie znosze gdy ludzie swoje frustracje rozladowuja na rzeczach martwych (przedmiotach), a potem dociekaja: "Jakim to cudem moglo sie zepsuc?".

Pozdrawiam serdecznie.

P.S. Mam nadzieje, ze to wina zasilania- zlych baterii, i po ich wymianie na nowe i pewne, Pad wroci do zycia, czego Ci zycze. :)

P.S.2 @ 65USEROW - a Ty masz jakis wzor na prawdopodobienstwo uszkodzenia pada w oparciu o liczebnosc oddzialywania przyciagania ziemskiego w stosunku do wysokosci upadku? Jakas z tego wypadkowa sie wylicza, a potem rachunek prawdopodobienstwa uszkodzenia? :D

6. hehe dzięki panowie, tak napisałem ten post, ponieważ wtedy mi się śpieszyło i chciałem aby moja wiadomosc zawarła wszystkie najważniejsze informację i wyszło jedno wielkie gówno. Ale nic. Akumulatorki na 100% dobre (mają ok 2 miesiące) w aparacie śmigają elegancko i ładowane są częściej. pad teraz działa jakoś sam się naprawił czy co. Wyszedłem wtedy do głównego menu (ufc2010) po czym znowu odpaliłem grę na 2 i grało. Ale zobaczymy jak długo. A pad nie wiem ile razy mi upadł i nie mierzyłem wysokości, czasami się tak zdarza że coś ci wyleci z ręki czy przypadkowo uderzysz itp. Nigdy nie traktowałem go jakoś drastycznie (jak działał nie był bity itp.) :) Elitata DZIĘKUJE za fajną odpowiedź (sensowna)

7. Elitata

Elitata Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Najwazniejsze, ze dziala! Tak trzymac! :D

Pozdrawiam serdecznie.

P.S. Moze po prostu wystraszyl sie Twojej zemsty na nim, gdyby nadal nie chcial "wspolpracowac". :D

8. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie wiem jak można usnąc podczas grania ale obstawiam że musiała byc to wyjatkowo nudna gra . Do rzeczy, Jezeli pad ci juz tyl razy spadł to pewnie wszystko w srodku lata... raz załączy raz nie. Jedynym wyjsciem jest kupienie nowego pada.

9. nie. źle zromieliście moją wypowiedź wcale mi nie upadał bóg wie jak często, każdemu się zdarzyło że czasami upuśił pada itp. Mi przez pół roku upadł ok. 3-4 razy. A gra to forza3 a usnąłem bo byłem bardzo zmęczony po 48h imprezowania :D A jest jakaś opcja aby zdiagnozować problem? serwis czy samemu można coś wykryć?

Wczytywanie...

Poleć forum