1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

awaria NAND-X

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez 4got10, Listopad 14, 2013.

1. 4got10

4got10 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzień Dobry Wieczór :)
    Mam problem z NAND-X. Otóż, coś się stało, nawet nie wiem w którym momencie, no i teraz nie dość że nie rozpoznaje płyt to z automatu, skoro tego nie robi, to i nie moge ani nim odczytać nic ani zapisać :(
    - świecą diody,
    - rozpoznaje go windows,
    - wykrywa go j-runner,
    - komunikat:
    Version: 03
    Flash Config: 0x00000000
    Can not Continue

po przetestowaniu wszystkich opcji, okazało się że jak podmieniłem NAND-X na pożyczony, to wszystko odczytywał, czyli ewidentnie coś z samym moim urządzeniem jest nie tak. na wszelki wypadek sprawdziłem go na trzech konsolach i wszedzie to samo.

Da się mu jakoś soft zaktualizować albo miał ktoś podobną usterkę, co może być nie tak ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. pocinas

pocinas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Południowo-Zachodnia Anglia
    Mi robił psikusy. Raz gniazdo USB padło (ale to dawał komunikat nie rozpoznane urządzenie USB), innym razem zimne luty na gnieździe, innym razem kable się urwały w środku ale otulina cała.

Pytanie. Podmieniłeś na inny pożyczony ale z kablem do podlutowania w plytę czy ten kabel był twój, więc była to zamiana tylko urządzenia?

Zobacz czy programuje chipy, bo to inne gniazdo... Ale jak wykrywa podejrzewam oberwane masz gniazdo lub któryś kabelek nie łączy

4. 4got10

4got10 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Podmieniłem samo urządzenie. Kable zostawiłem swoje. Gniazda i kable są dobre. Bez sensu byłoby podmieniać cały zestaw dlatego podmieniłem samego NAND-X'a, aby kable itp też wyeliminować.
    Gniazdo jest dobre. Mierzyłem.
    Kabelek jest również sprawdzany, więc też na pewno dobry.

5. pocinas

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Proponuję przyjrzeć się gniazdu wtyki bliżej, ponieważ laminat pokryty jest białą warstwą farby, a pod nią jest druk. Ja miałem oberwane gniazdo zaraz przy pinach na druku, musiałem delikatnie oskrobać białą farbę i druk, a następnie najlepiej polutować kawałkiem cienkiego drucika, oczywiście jeśli jets jednak oberwane gniazdo.
    Jeśli jednak jest OK to nie mam pomysłu prucz ewentualnie zflashowania jeszcze nand-xa ale do tego potrzebujesz dodatkowo kabelek na USB (zalezy jaką wersję Nand-xa miałeś ten kabelek był albo nie był w zestawie)

6. 4got10

4got10 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kabelków sporo różnych było. Masz gdzieś instrukcje albo linka jak go zflashować ?

7. pocinas

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Kabelek

https://www.google.pl/search?q=nand...%2FXecuter-CK3-to-NAND-X-Update-Cable;500;500

Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://www.gocybershopping.com/images/P/USB_to_NandX-1__76457_zoom.jpg

Flashowania nie robiłem jeszcze jednak Wujek Google się kłania

How to Update NAND-X Using A CK3i / CK3 Pro

https://www.google.pl/#q=nand-x+update

Jednak jak na moje nie obstawiam winy softwarowej a hardwarowej (Wina na pcb, względnie padnięty układ lub coś na płytce (ale to tylko moje przypuszczenia), choć wiadomo Softnąć update nic nie szkodzi.

8. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    787
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Czy przypadkiem nie lutowałeś czegoś na płycie xa jak nand x był wpięty ?

9. pocinas

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Czy stosowałeś moją propozycję z postu #2 "Zobacz czy programuje chipy, bo to inne gniazdo"

Wczytywanie...

Poleć forum