1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Awaria napędu po aktualizacji xbox360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez darkrec, Listopad 13, 2011.

1. darkrec

darkrec Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam taki problem. Kolega ma konsole z napędem benq który jest spofowany na liteona . Zrobił aktualizacje z płyty z grą (fifa 12) i napęd dvd przestał działać , migają czerwone diody i jakis błąd (chyba E65). Po odpięciu napędu konsola uruchamia się normalnie. Napęd dvd po podpięciu do PC nie jest wykrywany i nie da się wgrac nowego firmwaru w ciemno. Czy to oznacza że aktualizacja uwaliła napęd na dobre ? Miał ktoś taki przypadek ? Czy pomoże tylko kupno nowego napędu (liteon) , a może jest jeszcze jakiś sposób na uratowanie tego benq ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. KamileQ

KamileQ Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wieliczka
    wymazać flash na ślepo w jf i wgrac lt 2.0 BEZ SPOOFA. Będą działały wszystkie gry bo jedyna działająca zamiana napędu to benq za liteona.

4. pepesza

pepesza Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    ja nie ma pojęcia od czego to wszystko zależny, to nie wydaje się śmieszne, bo dla mnie troszkę tak

5. darkrec

darkrec Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chyba jednak napęd , odszedł na zawsze. Miał ktos też tak po aktualizacji ?

6. Theodoro

Theodoro Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miałem dokładnie to samo i tekże po aktualce z FIFY 12. Wszystko grało i było cacy, normalnie napęd chodził, zflaschowałem do LT+2.0, pograłem pare dni a potem właśnie dałem tą feralną aktualizacje i trahhhh! Napędowi nagle odje**ło. A ty masz tak że ci wczytuje gry i pisze "przetrzyj płyte itp" czy w ogóle nie czyta płyt jakby były czyste?? Bo u mnie w ogóle napęd nie czyta płyt i jest "Otwórz napęd". Odp.

7. kamil90hg

kamil90hg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja mam ten sam błąd tylko w dodatku jesli podlacze proba do napedu to mi zawiesza komputer... Czy naped umarl na zawsze? mam jeszcze innego takiego samego liteona i tak sie nie dzieje... czy moge go podmienic z tamtym zepsutym... ten sam model i nawet miesiac produkcji ten sam

Wczytywanie...