1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Awaria xboxa 360 slim!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez maniek424, Lipiec 17, 2011.

1. maniek424

maniek424 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie. Mam pewien problem. Mam xboxa 360 slim 250 gb od pół roku. Niedawno podczas grania w assasina creed zawiesiła mi się konsola. Próbowałem codziennie grać i to samo się działo. Postanowiłem zanieść do serwisu. Powiedzieli mi że się przegrzewa i muszę go trzymać na ziemi. Kiedy wrócił z naprawy grałem chwilę i się znowu zawiesił. POtem przez 2 godziny normalnie grałem. Następnego dnia już znowu się zawieszał jak kiedyś. Pytanie. CO ROBIĆ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    z tego wynika ze zlym miejscu ja trzymasz

4. maniek424

maniek424 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To gdzie mam ją trzymać?

5. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    najlepiej na biurku tak zeby nic jej nie zaslanialo z zadnej strony sprawdzic plyte czy nie ma jakis glebokich rys .sprawdzic inne gry. jak jest na innych tak samo oddac na serwis do skutku

6. Buchman

Buchman Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    J-bie
    hmmm Myślę, że może to być wina płyty ale jeżeli jest to wada konsoli radził bym w niej nie grzebać odesłać do M$ lub oddać do sklepu na gwarancji gdzie kupowałeś ale lepiej do M$ oddaj. Powodzenia

7. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    to najlepsze rozwiazanie potestowac inne gry jak to samo dzwonic do ms przyjada i za 2tyg powino byc oki pozdr

Wczytywanie...

Poleć forum