1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Awaria

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez xbox3, Kwiecień 7, 2010.

1. xbox3

xbox3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na początku chciałbym przywitać wszystkich z tego ze jest to moj pierwszy post. Moja konsola padła na RROD i mam pytanie. Jak to jest z serwisem. Czesciej naprawiaja czy daja nowa? A i mam gwarancje na 1 rok od sklepu w ktorym kupilem i teraz nie wiem czy isc do nich czy dzwonic do MS bo u nich tez mam (paragon + wgranie ory firmware). Bo chyba ten facet nie bedzie jej sam naprawiac, ale gdyby do nich wyslal i przyslali nowa to moglby mi dac jakas stara a sobie wiadomo... P.S. z tyłu konsoli te ścianki ktore ze soba sa laczone musza rowno do siebie przylegac bo u mnie gorna czesc z tylu lekko wystaje do przodu. Zeby nie poznali ze byla rozkrecana

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Dzwon prosto do MS, kolesie ze sklepu i tak ja tam wysla. I MS w 99% daje nowa.

4. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Masz przerobioną konsolę, jak nie ma ona oznak że była otwierana (ma wszystkie plomby) to dzwoń do MS.

Wczytywanie...

Poleć forum