1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Awaryjnoość zephyra

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez smir, Wrzesień 28, 2010.

1. smir

smir Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Niedawno kupiłem sobie na allegro x360. W zestawie była konsola x360, dysk 60gb, pad, 5 gier (jakieś nieszczególne tytuły), headset, i oczywiście okablowanie. Gdy konsola doszła do mnie rozczarowałem się ponieważ jest to model zephyr. Za zestaw zapłaciłem 660zł( wiem że dużo), ale byłem wtedy zielny i nie wiedziałem co kupuje. Jak się okazało konsola już raz była serwisowana. Po tygodniu użytkowania wyskoczył mi błąd e74 i aktualnie konsolę wysłałem na serwis M$. Za około tydzień powinna wrócić do mnie. I tutaj moje pytanie czy warto sprzedać cały zestaw? Pewnie dostanę mało kasy za niego. Czy lepiej dokupić intercooler, przerobić ją, bo mam napęd benq także może sam bym się podjął przeróbki. Jestem uczniem gimnazjum i nie mam zbyt wiele funduszy. Opcja sprzedać zestaw do zbierać pieniądze i kupić inny zestaw jest dla mnie nie korzystna. Czy zephyry są tak bardzo awaryjne. Ja gram bardzo mało praktycznie w piatkowe wieczory i czasami w sobotę. Proszę o pomoc doświadczonych użytkowników X360.

2. Lotnik421 Xbox One

3. prourug

prourug Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kutno, Poland
    Zephyr to niestety bardzo stara konstrukcja...podejrzewam że jeśli już raz była naprawiana teraz Tobie się ponownie zepsuła za jakiś czas problem powróci. Polecam sprzedać konsole - idą święta dozbierać coś i dokonać zakupu nowszego modelu. Nie koniecznie musi to być slim, ale jeśli kupisz coś na płycie jasper będziesz miał spokój. Ciężko mi jest nawet twój sprzęt wycenić bo na allegro za 500-600 zł można kupić jaspera. Jak tą swoja naprawisz to może 300 zł dostaniesz.
    Pozdrawiam

4. Kuba2255PL

Kuba2255PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Trzeba było najpierw się dowiedzieć,a potem kupić.Zephyry są mocno awaryjne,ale skoro go wysłałeś,to jaka jest data produkcji??? Przecież na e74 są dwa lata gwarancji,a na rroda 3,popraw mnie jeśli się mylę.Swoją drogą to strasznie dałeś ****,ja kupiłem nówkę z 3 letnią gwarą jasper 2009 3 miechy temu pad 3 gry i to w sklepie(sam odebrałem niedaleko miasta) za tyle co ty.Ja bym spróbował sprzedać i kupić coś takiego co ja mam,dostaniesz za 500-600zł,bo przerabianie to głupota(Xbox bez live to nie to samo),a gry używane albo z 2008-2009 roku chodzą tanio,kupisz takie mw lub mw2 albo batelfielda za 50-80zł i grube miechy grania przez live masz.

5. Marcinpl25

Marcinpl25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pruszków
    Są awaryjne nie ma się co z nimi męczyć i później denerwować sprzedaj i się ucz na razie ,to może do gwiazdki dozbierasz na jaspera arcade za 600.

6. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Zephyr to Falcon bez HDMI, sam wyciagnij wnioski

7. czarny321

czarny321 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie, zephyr to xenon z hdmi.

8. smir

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    chyba szczęście się uśmiechnęło do mnie zanlazłem kupca który daje mi za ten zestaw 500zł, sprzedam jeszcze dreamcasta to będzie gdzieś z 640zł to już chyba coś znajdę na allegro

9. smir

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Bo ten xbox360 już raz był na gwarancji i z tyłu zamiast mfr date widnieje napis service date stąd nadal mam gwarancję

10. smir

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    jeśli konsola jest w serwisie po raz drugi to jest możliwość że wymienią w niej płytę główną z zephyra na falcona?

11. gvt

gvt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Wątpię że wymienią płytę główną (chyba że jest to serwis M$ i konsola jest na gwarancji chodź też nie wiadomo) a jeśli robisz to w jakimś serwisie (nie M$) to na pewno nie wymienią Ci płyty.

12. smir

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ale konsola jest w serwisie M$

Poleć forum