1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Awaryjność przerobionych konsoli

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez hiroshima, Grudzień 26, 2012.

1. hiroshima

hiroshima Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej! Zamówiłem u naszego forumowego Akir'a xklocka Slima 360 na Coronie V1 z RGH. Mój znajomy schizuje, że przerobione konsole są dużo bardziej awaryjne niż normalne i on by nie kupował przerobionej konsoli, wolałby nie tracić gwarancji. Czy przeróbka ma jakiś wpływ na awaryjność? Wydaje mi się, że nie. Brat od roku ma Trinity z RGH i jakoś nic złego się nie dzieje... Ale jeżeli macie jakieś doświadczenia (na plus i minus) to mile widziane odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1110
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    nie ma wpływu na awaryjność

Wczytywanie...

Poleć forum