1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Awaryjnosc

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez weapon0077, Październik 21, 2007.

1. weapon0077

weapon0077 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Slyszalem ze Xbox jest bardzo podnatny na oszkodzenia i awarie czy to prawda?

2. Lotnik421 Xbox One

3. stealth91

stealth91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odp: Awaryjnosc

Kiedyś tak...dość mocno. Teraz też się zdarzy, ale no cóż....to jest świat kloca. Jak masz pecha to masz pecha. ;) Ogólnie mówiąć: Miałem Premium praktycznie z Premiery - chodził wporządku, sprzedałem(podobno nowemu właścicielowi daje dalej dużo satysfakcji i działa dalej, bez problemu), a Elite też działa bez problemu. Np. koledze siadł Core 2 tygodnie po zakupie.

4. brattanek

brattanek P2Mforum.info Członek Załogi Administrator Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    530
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KTW

Mi działa bez problemu od sierpnia tego roku.

5. brattanek

brattanek P2Mforum.info Członek Załogi Administrator Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    530
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KTW

Nie miałem jescze 8x, zawsze nagrywam 2.4x

6. cris14

cris14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Krosno

Mam X360 od 8 miechów i zero błędów

7. Piri001

Piri001 Guest

Ja mam x-kloca juz rok i juz dwa razy wyskoczyla mi jedna czerwona dioda i bląd e66 . Nie wiem o co chodzi . Ja mam wersje premium i jeszcze nie narzekam

Wczytywanie...

Poleć forum