1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Awatar a Granie w sieci

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez LuKas664, Lipiec 9, 2009.

1. LuKas664

LuKas664 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy Awatar jest wymagany żeby grać w sieci?

2. Lotnik421 Xbox One

3. chudas94

chudas94 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Mysłowice
  4. LuKas664

LuKas664 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. Bis

Bis Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    odświeżę ponieważ się męczę i męczę z tym...

nie mam miejsca na memorce żeby wgrać aktualizację z avatarami ale mam wgraną najnowszą aktualizację, mimo to konsola każe mi aktualizować się, wymaga 128mb a na karcie marne 40mb... (oczywiście bez aktualizacji mnie z live nie połączy)

nie wiem, czy to na forum nie jest najnowsze co ktoś wstawił ? http://x360iso.org/poradniki-dash/7365-aktualizacja-dashboard-offline-[2-0-7371-0].html

6. qpalzm

qpalzm Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jesli masz tylko memorke, to rzeczywiscie niefajnie. Najlatwiej zgrac aktualizacje podlaczajac sie pod Live'a wlasnie. Jezeli konsola chce sie aktualizowac, to oznacza, ze najnowszej aktualizacji nie posiadasz. Chyba musisz zainwestowac w dysk, bo 11 sierpnia kolejna wieksza aktualizacja sie szykuje, a potem jeszcze jedna. Zauwaz tez, ze gry odpalane z dysku szybciej sie wgrywaja i nie katujesz wtedy napedu. Takze zakup dysku jest konieczny, ale i bardzo pozyteczny.

7. Bis

Bis Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    no wiem dysk potrzebny, i w wrześniu mam zamiar kupić jakieś 120GB, ale na ranie na live chyba nie wejdę :(

żadne nowy gry mi nie wołają aktualizacji a live tak Wrrr, chyba jednak avatary są konieczne, bez nich nie zagram

Wczytywanie...

Poleć forum