1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Awesomenauts Patch 1.1

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez ...:::Anarkad:::..., Lipiec 26, 2012.

1. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    natknąłem się na info w internecie że 24 lipca miał wyjść patch który poprawia bugi i dodaje 2 nowe postacie ale nie moge go znaleźć, ma ktoś pojęcie czy ten patch już wyszedł ?? a jeśli nie to kiedy wyjdzie ?

cytat z FB: "The Awesomenauts GoGoRoboPowerPatch is OUT NOW on XBLA and PSN!!! At long last players will be able to play as Coco Nebulon and Derpl Zork at no extra charge! The patch also introduces several new and redesigned items, improves upon balance, and fixes leaderboard issues. See you online!"

edit: już znalazłem i wrzuciłem na marketplace.jqe360.com | Xbox 360 marketplace Database

Wczytywanie...

Poleć forum