1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

axial feedback i force feedback

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pati3400, Grudzień 20, 2010.

1. pati3400

pati3400 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    wejherowo
    Witam
    proszę o łopatologiczne wyjaśnienie terminu axial feedback i force feedback.
    Tylko proszę nie pisać że jedno to siłowe a drugie osioewe sprzężenie zwrotne bo to wiem,
    interesują mnie wymierne różniece podczas gry.

Zamirzam kupić kierownice i stąd moje pytanie, na niektórych pudelkach widać napis
    axial feedback, a na innych force feedback.. o co kaman??

2. Lotnik421 Xbox One

3. MaverickPL

MaverickPL Guest

axial feedback force difrences - Szukaj w Google

Poswiecajac na szukanie okolo 30 sekund zdazylem wyczytac tylko tyle ze force feedback to taki "prawdziwy feedback" a axial to jego "uboga wersja" ktora polega na tym ze kontroler po prostu wibruje i telepie sie w pewnych mometach, a nie "odbija w druga strone z odpowiednia sila" jak to ma miejsce w force feedback'u.

A jak chesz wiedziec dokladniej to poczytaj sam.

Wczytywanie...

Poleć forum