1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

B2K pytanie :)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez gołąb1962, Czerwiec 12, 2012.

1. gołąb1962

gołąb1962 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Witam :)
    Kilka miesięcy temu kupiłem Back to Karkand - Jakiś czas temu sprzedałem BF3 i teraz tego żałuje :( Czy jak kupie nowego BF3, to czy będę mógł grać w B2K bez kupowania kolejny raz tego dodatku - chodzi mi o to czy b2k jest przypisany do gry czy do konta :) Dzięki :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. ziomo8

ziomo8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jest przypisany do konta, będziesz mógł grać z nową płytką.

1 osoba to lubi.
  4. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jeśli posiadasz konto, z którego kupiłeś ten dodatek, to nie będziesz musiał go kupować jeszcze raz. Wystarczy dodać go do kolejki pobierania.

1 osoba to lubi.
  5. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Dlatego DLC najlepiej nie usuwać z HDD bo jak coś się odwiczi to potem są takie sytuacje :) B2K jest przypisane do konta.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum