1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Baaardzo potrzebna pomoc w przeróbce Lite-oN xBOX 360 Slim

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Hequen, Listopad 10, 2013.

1. Hequen

Hequen Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Bardzo potrzebna pomoc w przeróbce Lite-On Xbox 360 Slim

Witam, ostatnimi dniami chciałem przerobić u siebie w domu X'a. Napotkałem w h** problemów i już mnie rozsadza(.). Posiadam Xbox'a 360 Slim i philips Lite-On z 2012 roku. Mniej więcej wiem o co chodzi z tym wszystkim, lecz potrzebuje pomocy w błędach. Jestem na etapie wyciągania klucza z napędu. i mam coś takiego: Naciskam Open KeyDB i... (Chyba w dobra stronę idę z wyciąganiem keya?)

Za pomoc będzie należne "Przydatne" ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Żeby zrobić LT na tej konsoli musisz przede wszystkim zrobić RGH i wymienić elektronikę napędu. Z racji tego że kompletnie nie masz o tym pojęcia to oddaj komuś do zrobienia. Koszt kolo 250-300zl. Albo zrobić rgh, koszt kolo 150zl.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum